АКТРИСА НАТАЛКА ДЕНИСЕНКО РОЗПОВІЛА, ЯК НАЗВЕ ДОЧКУ

Герої Наталки Денисенко та Андрія Федінчика, Таня та Саша, у серіалі «Папаньки» виробництва «Дизель Студіо» лише готуються стати батьками, але вже замислюються над ім’ям для майбутньої доньки! Для наших героїв це справді проблема, адже майже кожне жіноче ім’я у Сашка асоціюється з колишньою. Чи знайдуть компроміс Таня та Саша – ви побачите вже сьогодні о 20:15 на каналі СТБ та нашому ютуб-каналі. А поки що Наталка Денисенко розповіла, як вони з Андрієм Федінчиком обирали ім’я для свого сина та як планують назвати доньку!

«Буде дівчинка – обирає ім’я Андрій. Якщо буде хлопчик – я». Отак Наталка Денисенко та Андрій Федінчик із самого початку вирішили для себе цю проблему з вибором імені для дитини. Власне першою своїм правом скористалася саме Наталка, адже у пари народився син.

– Коли я була вагітна, то якимось чином відчувала, що маю сина. І варіант з ім’ям був один: Андрійко. Інше я навіть не розглядала, – згадує акторка. – Але згодом мені стали говорити: «Ось у тебе чоловік Андрій та син буде Андрій». Я почала сумніватися і думати: а може обрати інше ім’я? Потім вирішила: стоп! Це моя дитина і я знаю, що це Андрійко. Чому я маю його якось по-іншому називати?

І всі сумніви разом із сторонніми порадами миттю зникли. Категоричний у виборі імені й Андрій Федінчик. Якщо у пари наступною народиться дочка, то назвуть її Машею.

– У Андрія бабусю звали Маша. Він її дуже любив і досі любить. Вона була для нього еталоном жінки. Тому ми не маємо інших варіантів імені для доньки – у будь-якому випадку буде Маша, – розповідає Наталка Денисенко. – Але поки що ми не поспішаємо з поповненням. Адже не буває такого: ми вирішили зробити дитину і зробили. Це має нести певну енергію. Коли з’явився Андрій, ми дуже хотіли дітей. Усе пробували, але нічого не виходило. А коли відпустили ситуацію та розслабилися, все сталося само собою. Це дуже важливо. Людина маэ прийти в наш світ, коли вона буде готова.

Тим часом, колега Наталки Лілія Ребрик поділилася своєю історією. У її сім’ї теж чоловік спершу відповідав за вибір імені для дочки.

– Старшій доньці вигадував ім’я чоловік, а мені воно дуже сподобалося. Особливо поєднання цього імені та прізвища – Діана Дика. Звучить зухвало та круто, – розповідає Ліля. – А ось для молодшої доньки Поліни підбирала ім’я вже Діана. І ми всі його схвалили. Що цікаво, ім’я ми обирали не знаючи, хто народиться: хлопчик чи дівчинка. Ім’я для хлопчика не придумали.

А ось екранний чоловік Лілі та за сумісництвом татко двох пацанів Єгор Крутоголов точно знав, як назве своїх синів.

– Старшому Леву я придумав ім’я – це була повністю моя ідея. А ось для молодшого Макса підбирали усі разом на сімейній раді, – поділився актор.

Старшого сина Євгена Сморігіна Льошу могли звати Максимом – таке ім’я йому спочатку обрали батьки.

– Максимом він був перший день. А потім став Олексієм на честь настоятеля монастиря Олексія Голосіївського, – розповідає Євген Сморігін.

І це ім’я майбутні батьки обрали тому, що просто не могли вчинити інакше.

– Перед народженням Льошки ми їздили до Голосіївської пустині просити дива: у дружини було тазове передлежання плода і лікарі мали намір робити кесарів розтин. Буквально за ніч плід став на місце. Льошка народився в період Дня народження Олексія Голосіївського, тому ми обрали таке ім’я, – поділився особистою історією актор.

А ось чи вирішиться проблема вибору імені у Сашка та Тані, повертаючись до наших «Папаньок» – дивіться вже сьогодні у нових серіях. Нагадуємо ще раз: о 20:15 на каналі СТБ та нашому ютуб-каналі.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.