ЕКСКЛЮЗИВ: ПАВЛО АЛДОШИН ПРО РОБОТУ У «ПАПАНЬКАХ», НЕСПОДІВАНІ ПРОХАННЯ, КОДОВІ СЛОВА ТА ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ

Герой Павла Алдошина Стас став головним антагоністом у 4 сезоні серіалу «Папаньки» виробництва «Дизель Студіо». Він неабияк зіпсував життя кожному з папаньок і вплинув на багатьох інших персонажів. Як актор вживався у цей образ, яким запитанням його шокували просто під час кастингу та який Павло Алдошин батько у житті – про все це читайте у нашому ексклюзивному інтерв’ю.

«НЕ ЧЕКАВ, ЩО СТАС БУДЕ ТАКИМ…»

Спочатку цей чоловік може здатися чарівним красенем (і, власне, таким він і хоче показати себе одній героїні «Папаньок»), але за фактом Стас – безкомпромісний, владний управлінець, який вперто відстоюватиме свою ідею та точку зору. Точніше, не вперто, а наполегливо – саме таким словом характеризує свого персонажа актор Павло Алдошин.

– Чесно, я сам не очікував, що Стас буде таким наполегливим. Люблю цю якість у людях і вважаю її важливою для чоловіка, – розповідає Павло Алдошин. – Немає нічого соромного, що Стас почав робити великий бізнес з цього готелю. Не побоюся таких формулювань: він загалом двигун усього бізнесу. Звісно, іноді його вчинки, на перший погляд, можуть здатися некомфортними. Але ж не завжди там, де зручно, вода тече.

Перефразувавши всім відому приказку про лежачий камінь, пояснює дії свого персонажа актор. Цікаво, що у реальному житті Павло Алдошин також замислюється над власним бізнесом і теж готельним.

– Бізнес для мене новий «полігон» можливостей, і зараз мені дуже цікаві різні варіанти. Більшою мірою – готельний (збіг?), яким я хочу займатися на своїй батьківщині на Херсонщині на благо всіх односельців. Зараз ретельно вивчаю це питання, – поділився планами актор.

От буде весело, якщо у Павла буде бізнес-партнер на ім’я Єгор. А свій готель він вирішить назвати «Олімп».

«А ТИ ОХМУРЯТИ ВМІЄШ?»

Якщо з характером Стаса Павлу Алдошину було все зрозуміло, то одне із прохань режисера змусило актора на кілька хвилин буквально впасти у ступор!

– Після проб наш режисер Валерій Шалига запитав у мене: «А ти охмуряти вмієш?» Я спершу нічого не зрозумів. Хотілося перепитати: «Вибачте, що?», – сміється актор. – Виявилося, для мене стало несподіваним слово «охмуряти» – я його раніше ніде не чув і відразу не зрозумів, про що йдеться. Вагався десь півтори секунди за додатковою підказкою від Валерія «дівчат охмуряти вмієш?», я второпав, що до чого. І вже на майданчику продемонстрував це своє «вміння».

І, судячи з того, що ми побачили на екрані, Павло Алдошин може дати авторський майстер-клас з цього «мистецтва». При цьому актор не приховує, що у реальному житті теж готовий на багато чого, щоб завоювати серце жінки, яка йому сподобалася.

– Пам’ятаю, багато років тому біля під’їзду я побачив дівчину з великими валізами. І поки я допомагав заносити їх на дев’ятий поверх без ліфта, думав: оце дівчина! Вона така гарна, що ніколи не буде моєю, – ділиться особистим спогадом чоловік. – І от із тих самих часів, як тільки у мене виникає подібна думка в голові (стосовно не тільки амурних справ), я тут же розумію: це червона кнопка «Старт», щоб діяти! Завойовувати, працювати тощо. До речі, та дівчина з валізами стала моєю.

«БАТЬКО ТОЙ, ХТО ЙДЕ ПОРУЧ»

Що ж, в амурних справах у Павла Алдошина з його героєм Стасом є певна схожість. А от у чому другий точно профан, то це у вихованні дітей! За сюжетом у Стаса їх немає, а от Павло у реальному житті – татко з досвідом. Він виховує двох дітей: сина Захара, якому 5 років, та доньку Марту, якій 3 роки.

– У моєму розумінні батько це той, хто йде поряд і спостерігає. Не заважає дитині рости. Це опора та порада, якщо виявиться, що це потрібно, – розповідає чоловік. – Мої діти самостійні у виборі, мені здається, це важливо. Я лише надаю їм можливості для вибору, а вибір роблять самі.

Цікаво, що за виховання сина відповідає наш зірковий папанька, а ось за дочку – мама.

– Зауваження щодо поведінки моєї дочки може робити лише її мама. Я не сварю та не повчаю дочку. А ось син – це інша справа. Тут навпаки. Дисципліна та настанови від батька – максимально ефективна наука. І, звісно ж, діалоги, діалоги та діалоги… Я собі взяв за правило не використовувати слово «неможна» у спілкуванні з дітьми, а у діалогах з ними наводити такі аргументи, після яких вони самі приходять до певного висновку, – ділиться своїми секретами виховання актор.

Існує цей поділ і щодо якихось загальних занять. Із сином Павло любить ходити у походи та вигадувати легенди. А от із дочкою готовий стати справжнім поціновувачем моди!

– Із сином ми просто йдемо в поле, вигадуємо легенду нашої подорожі та кайфуємо у цій історії. Запалюємо багаття, робимо з палиць мечі, вистежуємо диких тварин. Улюблене заняття Марти — демонстрація вбрання перед татом. Вона у цьому неабиякий фантазер. Люблю цю дівочу якість у ній! – із захопленням ділиться Павло.

Здається, Павло Алдошин міг би непогано влитися до нашої четвірки. Але цього сезону у нього була абсолютно інша місія.

«НАРОДИЛОСЯ ЗАПОВІТНО-ЧАРІВНЕ ЗАКЛИНАННЯ»

Так, Стасові не дуже вдалося потоваришувати з нашими папаньками. Та й бажанням він особливим не горів. А от Алдошин із легкістю влився у команду «Дизель», з якою працював уперше.

– «Дизелі» – унікальні. Вони постійно перебувають у творчості своєї власної реальності. Їхній погляд на життя мені дуже імпонує: іронічні, веселі, небайдужі та щирі. Жартують вони на рівні «боги», я так не вмію, – трохи заздрить актор.

Жартувати тут можна не вміти, а ось сміятися просто необхідно. Адже зйомки у команді «дизелів» – це веселощі щохвилини!

– Мені дуже запам’яталася наша сцена, де Женя Сморігін перетворюється на бабусю, а я приходжу до них додому та не впізнаю в ній, по суті, свого суперника. Ми так сміялися, коли знімали. Я отримав велику насолоду від нашого тандему. Там народилося заповітно-чарівне заклинання з одного слова, яке стало нашим із Женею вітанням один до одного поза знімальним майданчиком замість звичного «привіт!», – розповів Алдошин.

Якщо ви знаєте про яке слово йдеться – обов’язково напишіть його в коментарях у наших соцмережах. А ті, хто ще збентежений – швидше біжіть переглядати серії «Папаньок». Їх ви можете знайти на нашому ютуб-каналі. Та обов’язково дивіться прем’єрні серії «Папаньок» – вже сьогодні, о 20:15.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.