Я МІГ ПОЇХАТИ В БІЛОРУСЬ, АЛЕ НЕ ЗНАЮ, ЧИ ПОВЕРНУВСЯ Б: ЄВГЕН СМОРІГІН ПРО ОТРИМАННЯ УКРАЇНСЬКОГО ГРОМАДЯНСТВА

97 зі 100! Актор «Дизель Студіо» Євген Сморігін вразив своїми результатами іспиту з української мови. Склав його, щоб здобути громадянство України. Чи достатньо набраних балів і коли актор офіційно стане українцем – Євген поділився в ексклюзивному коментарі.

Місяць тому Євген Сморігін повернувся в університетську аудиторію, аби скласти важливий іспит з української мови. Зізнається, що особливо не хвилювався, бо запропоновані завдання з легкістю подужав за відведену годину. Та й самі результати випробування говорять самі за себе: Євген набрав 97 балів зі 100 можливих.

— Цей іспит необхідний для отримання українського громадянства. Я міг зробити інакше — по дітях і дружині, з якою 13 років у шлюбі. Але для цього мені треба було б їхати в Білорусь і змінювати паспорт. Він видається з іншою формою, яка засвідчує, що я виїхав за кордон. Але я не можу туди поїхати, бо не впевнений, чи дадуть мені повернутися, — відверто каже Євген.

Зараз Євген Сморігін зібрав усі необхідні документи та чекає на погодження Президента України.

— Далі, як я розумію, міністр культури має подати запит Президенту України з моїм проханням отримати громадянство. Аргументувати, що я є представником України, працюю скільки років тут, маю проукраїнську позицію та хочу стати українцем, — пояснює Сморігін. — Коли саме підпишуть такий запит, не знаю. Залишилося питання тільки в цьому.

Поки Євген Сморігін готується до нових концертів «Дизель Шоу», які відбудуться 2 та 3 грудня в МЦКМ (Жовтневий палац). Частину коштів від продажу квитків команда передає на потреби українських захисників і продовжує збір до Благодійної організації «Дизель Фонд» на підтримку Збройних сил України. Наближаємо перемогу України разом!

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.