ЯНА ГЛУЩЕНКО ПОВЕРНУЛАСЯ ДО УКРАЇНИ!! «ДИЗЕЛЬ ШОУ» ВИСТУПАТИМЕ В ПОВНОМУ СКЛАДІ!

Яна Глущенко доєдналася до команди «Дизель Шоу» й нарешті особисто з’явиться на сцені під час грудневих концертів. З дороги — одразу до репетицій. Які ролі дісталися нашій красуні та чому Яна розплакалася, перетинаючи український кордон — ексклюзивні подробиці в цьому матеріалі.

До цього в концертах воєнних часів Яна Глущенко брала участь лише віддалено — «по скайпу» — й ось нарешті повернулася в Україну заради улюбленого шоу.Партнери з «дизеля» гучно зустрічають свою колегу Яну Глущенко! Вони, як і тисячі прихильників «Дизель Шоу», із шаленим нетерпінням чекали на її повернення. Яна не приховує: дуже рада бачити команду й вийти разом з усіма на сцену.

— Дуже-дуже сумувала за командою. Дуже хотілося повернутися до роботи на сцені, бо для творчих людей це як повітря. Хочеться бути корисною для глядачів, і я маю на увазі нашу зброю — гумор. Саме ним ми піднімаємо настрій та підбадьорюємо оточуючих. Позитивні емоції зараз необхідні абсолютно кожному, — ділиться Яна.

9 місяців повномасштабної війни акторка разом зі своїм маленьким сином Тамерланом провела за кордоном.

— 28 лютого ми родиною виїхали до Вінниці. Там якийсь час було безпечно, але ситуація дедалі ставала напруженішою, тому ми із сином вирушили за кордон. Куди їхати, достеменно не знала. Головне було знайти безпечне місце для дитини, бо за неї боїшся найбільше, — згадує пекельний лютий Глущенко. — Зараз я повернулася сама. Тамерлан залишився з бабусею. Буду тут на період концертів, аби підтримати колег і усю Україну.

Довга розлука з рідною країною далися взнаки на кордоні — Яна не могла стримати сліз.

— Я проходила кордон і сильно розплакалася. Їхала дорогою до Києва й порівнювала Україну з маленькою дитиною: за що її так ображають? Вона така красива, щира, відкрита. Дуже хочеться, аби скоріше настала наша перемога. Щоб усі українці не боялися жити та обов’язково повернулися додому, — впевнено заявляє акторка.

Перемога, безумовно, буде, бо кожен наближає її на своєму фронті. Для «дизелів» він гумористичний. Уже декілька тижнів поспіль команда проводить репетиції нових номерів, які обов’язково піднесуть настрій глядачам у залі та насиплють перцю під хвіст ворогам.

— У мене були перші репетиції. Входжу в курс справ, ознайомлююся зі своїми ролями. До концертів залишилися лічені дні, тому треба дуже активно попрацювати, але це з великим задоволенням. Обов’язково всіх запрошую на наші концерти, — додає Яна.

Не проґавте можливість зустрітися з улюбленими акторами. Уже 2 та 3 грудня збираємося в МЦКМ (Жовтневий палац), аби разом зігріватися гумором. Встигніть придбати квитки на сайті нашого концертного оператора — їх залишилося обмаль.

Пам’ятайте: частину коштів від продажу квитків команда передає на підтримку Збройних сил України та продовжує збір до Благодійної організації «Дизель Фонд». Допомагаємо нашим військовим, поки вони боронять наші життя на передовій. З нетерпінням чекаємо на зустріч у залі!

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.