«ПІДКЛАЛИ» СВИНЮ: ЯКИЙ НОВИЙ ГЕРОЙ З’ЯВИТЬСЯ У 4 СЕЗОНІ СЕРІАЛУ «ВИЖИТИ ЗА БУДЬ-ЯКУ ЦІНУ»?

Минулого року команда серіалу «Вижити за будь-яку ціну» успішно завершила зйомки 4 сезону. Нові серії вже з нетерпінням чекають на свою прем’єру, яка відбудеться вже 25 лютого. А поки що хочемо розповісти про найяскравіші та найнесподіваніші моменти, які відбувалися на майданчику. Одним із таких, наприклад, була… свиня! Хто і навіщо її «підклав» знімальній групі – давайте зараз дізнаємося разом. 

4 сезон серіалу «Вижити за будь-яку ціну» буде сповнений сюрпризами та несподіваними героями. І одним із них стане… свиня!

– В одній із серій у нас з’явиться новий герой – порося Фунтик. Це домашня тварина нашого продюсера, він люб’язно надав свого актора на зйомку, – ділиться подробицями актор Олександр Бережок.

Яка роль дісталася Фунтику – Саша поки що тримає у таємниці. А ось як працювалося з таким партнером – охоче розповів.

– Фунтик абсолютно неслухняний. З ним було важко грати. Але цікаво. Нам доводилося ловити його на всьому майданчику, щоб він виконав свою роль. Але ми впоралися, – розповідає Сашко.

Це підтверджує і режисер 4-го сезону Анатолій Григор’єв. Його, звісно, дуже здивувала поява такого актора на майданчику.

– Про Фунтика я дізнався у день зйомок. Прийшла продюсерка та сказала, що ми матимемо свиню. Я спочатку подумав, що вона про когось із групи. Мовляв, хтось щось накоїв. Але свиня виявилася справжньою. Скажу чесно, з Фунтиком ми зняли сцени навіть швидше, ніж із деякими акторами. Тож усе добре, – жартує режисер.

Бажаєте побачити Фунтика на своїх екранах? Тоді обов’язково дивіться прем’єру 4 сезону «Вижити за будь-яку ціну» 25 лютого о 22:50 на каналі ICTV та нашому ютуб-каналі.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.