«ХОРЕОГРАФ ЦІЄЇ СЦЕНИ – Я!»: СЕКС-СИМВОЛ ЯНА ГЛУЩЕНКО РОЗПОВІЛА, ЯК ТАНЦЮВАЛА НА ПІЛОНІ

Вже скоро стартує прем’єра нового 4 сезону ситкому «Вижити за будь-яку ціну»! На наших героїв чекають нові випробування та захоплюючі пригоди. Єгор та Яна – не виняток, вони всіх дуже здивують. В одній із серій Яна для свого коханого танцює танець на… пілоні. Як нашій актрисі далася ця сцена і чому вона вразила всю знімальну групу? Читайте далі.

Нові пригоди будуть у пари Яни та Єгора. У 4 сезоні вони спробують урізноманітнити своє сексуальне життя. Наприклад, Яна здивує не лише Єгора, а й усіх глядачів… танцем на пілоні.

– Ми спочатку хотіли запросити хореографа. Але Яна показала таку підготовку, що тут було трохи спекотно, – жартує Анатолій Григор’єв.

Акторка зізналася, що ніколи не займалася на пілоні. Хіба що колись пробувала на якихось зйомках. Тоді звідки наша актриса має таку підготовку?

– Я бачила якісь фільми, теоретично розуміла, що треба робити. Допомогли мені у цьому природна розтяжка та гнучкість: я легко сідаю на поперечний та поздовжній шпагати. Хореограф-постановник цієї сцени – я! – ділиться Яна. – Звісно ж, було трохи ніяково. Але ж це наша робота. Для мене головне, щоби красиво все зняли. І наскільки я бачила, все так і вийшло. Дякую режисерові, який подумав, що я профі та готувалася до цієї сцени, але ж ні.

Заінтригували подробицями? Вже не можете дочекатися нового сезону улюбленого серіалу? Ми теж! Прем’єра «Вижити за будь-яку ціну – 4» відбудеться 25 лютого о 22.50 на телеканалі ICTV.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.