«ДУЖЕ ХОЧУ ЗАЙМАТИСЯ МУЗИКОЮ»: ЄВГЕН СМОРІГІН РОЗТАЄМНИЧИВ СВОЮ МРІЮ

Непросто в 4 сезоні «Папаньок» складалися стосунки в ще однієї пари — Жені та Ані Малишевих. У них виник своєрідний трикутник, у якому інший кут зайняв новий персонаж Стас. Кого ж обере Аня? Та якою буде розв’язка цієї історії? Усі відповіді — у фінальній серії, а допрем’єрні подробиці читайте просто зараз.

Остання серія «Папаньок» буде дуже красивою та сповненою романтики. Так, голова родини Малишевих зіграє для всіх гостей готелю на роялі. Навіщо — ви дізнаєтеся вже сьогодні о 20:15. А поки ми запитали нашого актора про його відносини з музикою. Виявилося, що він замислюється про музичну кар’єру!

Я дуже хочу займатися музикою, хочу співати. Я досить освічений для цього музикант. Навіть маю свій музичний проект, який хотілося б реалізувати. Але це потребує багато часу. Зараз у мене інша дуже класна робота — акторська, — поділився планами Женя.

Цей задум дуже незвичайний.

Мій проект — це не просто щось співати в суто вокальному сенсі. Це озвучування різними голосами. Озвучування хору, інструментів, підбір вокалу. Я вже маю приблизно 6 таких музичних композицій. Я показував їх вузькому колу знайомих і навіть дуже хотів щось подібне реалізувати в «Дизель Шоу». Але це складно технічно. Я маю бути одночасно в різних образах, працювати з екранами. Хоча, якщо добре все обміркувати, — тоді немає нічого неможливого, — розкрив подробиці актор.

Впевнені, що йому все обов’язково вдасться. А от як зі своїм музичним завданням впорається Женя Малишев із «Папаньок» — дивіться вже сьогодні ввечері о 18:00 на нашому ютуб-каналі.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.