КАНІКУЛИ З «ДИЗЕЛЯМИ»: СЕРГІЙ ПИСАРЕНКО ТА ЄВГЕН НІКІШИН РОЗПОВІЛИ, ЯК УВІЙТИ У РОБОЧИЙ РИТМ ПІСЛЯ СВЯТ

Якось дуже швидко пролетіли всі свята, згодні? Начебто нещодавно дорізали «Олів’є», натужно його доїдали, а тут раз – і вже все. Але не засмучуйтесь! Сьогодні ми ще продовжимо наші канікули з «дизелями», але з користю. Ми попросили у Сергія Писаренка та Євгена Нікішина порад, як можна налаштувати себе на робочий лад. Адже після стількох свят повертатися у робоче русло не хочеться. Попросіть у вашого начальника кілька хвилин перерви та обов’язково прочитайте наступний матеріал!

Перш ніж перейти до порад, як швидко налаштувати себе на робочий лад, ми розповімо вам історію від Сергія Писаренка, як слід відкривати шампанське. А що? Здається, це правильний підхід до справи. Отже, наш актор розповів дуже смішну історію з дитинства, коли він святкував Новий рік із мамою та їхня весела компанія намагалася відкрити… шампанське!

– Ми поставили пляшку на табуретку. Зняли золоту обгортку – відбігли. Корок не вилітає. Підійшли, розкрутили дріт, знов відбігли. Корок не вилітає. Знову підійшли до пляшки, зняли залізний каркас, відбігли. Корок на місці. Ми з мамою, як дві мавпи, дивимось: що робити? Чому пробка не вилітає? Шампанське ж має стріляти! Трохи побоюючись, знову підійшли до пляшки, мама почала крутити цей корок, і він потрапив їй прямо в лоб! Потім полетів до люстри! Ох і запам’ятав я той Новий рік, – ділиться спогадом Сергій Писаренко. – Мені тоді років десять було.

Оце так історія! Звісно, вона з розряду «так точно робити не потрібно», а от що потрібно – розповімо теж зараз. Отже, ось вам перша порада від Сергія Писаренка, як налаштувати себе на робочий лад. Виявляється, після всіх новорічних свят він з нетерпінням чекає, коли можна розпочати роботу.

– Так, ми, актори, чекаємо, хвилюємось, б’ємо копитом, коли ж можна вже попрацювати. Вже під час відпочинку настає такий момент: фух, уже навідпочивався, – каже Сергій.

Якийсь дивний чоловік, подумаєте ви. А ось і ні, скажемо ми! Адже саме в цьому і криється секрет від нашого актора – як швидко налаштуватися на роботу.

– Потрібно просто добре відпочити, дуже активно та весело, щоб вже під кінець не хотілося, – ще раз уточнює Сергій для тих, хто не зрозумів фішки.

Так, 10 січня вже не надто відпочивається, але у вас є в запасі ще одне свято – Старий Новий рік. Може зробити останній ривочок, щоб більше не хотілося. У хорошому сенсі, звісно! А ось його колега Євген Нікішин має іншу пораду. Вона може стати в пригоді тим, хто працює за графіком, наприклад, з 9 ранку до 6 вечора.

– Якщо вам на роботу 10 числа, то потрібно плавно заводити будильник числа з 5. Спочатку на 11, потім на 10.30, потім на 10 і так до потрібного часу. Якраз до роботи і встигнете, – ділиться порадою Женя.

Ну а якщо починати прокидатися об 11-й вже немає коли, тоді скоротить цей інтервал до 10-15 хвилин. Спочатку спіть трохи довше, щоразу зменшуючи на хвилину час. Адже всі ми знаємо, що навіть додаткові хвилини сну можуть багато вирішити. А ще краще поставте собі мету, заради якої варто обов’язково прокинутися вчасно. Наприклад, переглянути до роботи новий випуск «Дизель Шоу» і на весь день зарядитися позитивними емоціями. Шукайте прем’єрні номери на нашому ютуб-каналі.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.