КАНІКУЛИ З «ДИЗЕЛЯМИ»: ЗАТЯТИЙ ОПТИМІСТ ДМИТРО ТАНКОВИЧ РОЗПОВІВ, ЯК НЕ ВАРТО ЗУСТРІЧАТИ НОВИЙ РІК

Як треба, як правильно святкувати, накривати стіл, робити подарунки… Достатньо. Цього разу ми вирішили піти від зворотного та розпитали у нашого Дмитра Танковича, як не треба зустрічати Новий рік. Цікаво дізнатися? А ще Діма розповів нам, як одного разу відзначав свята за кордоном, хотів побачити масштабний салют, а за фактом чув його відлуння у готелі. Що сталося? Читайте наш новий матеріал у вже постійній святковій рубриці «Канікули з «Дизелями»».

Дмитру Танковичу ми також поставили традиційне запитання про підсумки року. І цей актор найбільше здивував нас своєю відповіддю. У Діми все дуже просто – він чекає наступного. Тобто того, що вже настав.

– 2021-й був непростим, але цікавішим, ніж 2020-й. Більшою мірою все заплановане вдалося, але я вже маю великі надії на наступний. Я взагалі невиправний оптиміст, тому сподіваюся, що 2022-й буде кращим, – упевнено заявляє Діма.

Але це «краще» безперечно починатиметься з новорічних свят. То як їх провести?

– Я скажу, що точно не треба робити. По-перше, їздити нетверезим за кермом. По-друге, постаратися не зіпсувати свята собі та оточуючим. А як це зробити – кожен сам знає, – з натяком відповідає Танкович.

А які є традиції, щоб не зіпсувати, а порадувати рідних у родині Дмитра Танковича?

– Ми з дружиною обов’язково перевіряємо, щоб Дід Мороз приніс усі подарунки нашій дочці Саші. Це такий кайф, коли вона їх розпаковує і каже: «От правильно все зрозумів, це те, що я просила». Ось така у нас маленька традиція, – ділиться актор. – Що стосується подарунків безпосередньо для батьків, то у нас практична, раціональна та не дуже романтична сім’я. Напевно, через мене здебільшого. Тому ми даруємо подарунки одне одному, попередньо спитавши, хто що хоче.

Про подарунки підтримаємо та скажемо, що це дуже хороша традиція. А щодо романтики трохи посперечаємося. Адже кілька років тому Дмитро Танкович вирушив разом із родиною у Дубай, щоб у новорічну ніч подивитися наймасштабніший та найкрасивіший салют!

– Так, але Саша дала нам зрозуміти, що їй це не цікаво, і вона хотіла б лягти спати. Ми повернулися до готелю. Тепер ми не знаємо з Олею, чи найгарніший салют у Дубаї, але точно впевнені, що найгучніший, – трохи розчаровано, але з теплом згадує Діма.

Так, Новий рік може бути різним. Іноді щось іде не за планом. Але важливо вчасно прийняти ситуацію та написати новий план. Які пункти до нього НЕ вписувати, ви точно знаєте зі слів Дмитра Танковича, а ось що обов’язково й насамперед потрібно зробити – переглянути «Дизель Шоу».

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.