АВТОРИ ВПЕРТО ПИШУТЬ ДЛЯ МЕНЕ ЖІНОЧІ РОЛІ: ЄГОР КРУТОГОЛОВ ПРО НОВИЙ ОБРАЗ В ПРЕМ’ЄРІ 5 ТРАВНЯ!

Крим чекає на український контрнаступ і звільнення від окупантів. Ті теж чекають і будують нові лінії оборони — риють окопи на місцевому пляжі. Саме за цим заняттям росіян застає… кримчанка й намагається переконати їх у тому, що вже час повертатися на історичну батьківщину. Чи дослухаються до неї вороги, розкаже новий актуальний номер від «Дизель Шоу», прем’єра якого відбудеться вже сьогодні о 19:00. А ми тим часом розкажемо про виконавця головної ролі в цій історії.

Роль кримчанки дісталася художньому керівнику «Дизель Студіо» Єгору Крутоголову. Він каже, це автори вперто пишуть такий матеріал та буквально змушують його своїми фантазіями бодай раз за концерт приміряти жіночі образи та вбрання.

— Взагалі, я вважаю, що жіночі ролі мають грати жінки. Але наші автори бачать це все інакше. Може, тому що за їхніми задумами треба брутальна леді. Або це їхні потаємні бажання, — жартує чоловік. — У будь-якому випадку наша головна мета полягає в тому, аби глядачі сміялися, і ми цього досягаємо. Ех, була би з нами Маринка, вона б показала, як це потрібно робити!

До речі, розподіл ролей у «Дизель Шоу» відбувається по-різному. Так, є певні конкретні образи, які постійно грають окремі артисти. Але буває й так, що команда сама вирішує, кому віддати ту чи ту роль, або на якийсь виступ змінює акторський склад. І тут може бути одразу декілька кандидатів, які умовно змагаються між собою.

— Наприклад, номер «Щось бахнуло» написали під Юлю Мотрук та Назара Задніпровського, який у період репетицій захворів на ковід, тож замінити його довелося мені. До концерту Назар встиг одужати, тому глядачі побачили цей тандем, як і було заплановано. Але на гастролях Задніпровського заміняв Сашко Бережок, оскільки він не міг поїхати в тур через зайнятість у театрі. Так, це були 3 абсолютно різні номери. Ну, а Юля отримала трьох чоловіків замість одного, але їй таке подобається, — саркастично зауважує Крутоголов.

У номері, прем’єра якого відбулася на квітневих концертах «Дизель Шоу» до Дня народження проєкту, не обійшлося без курйозів. У нашої кримчанки, як виявилося, не тільки важкий характер.

— Під час зйомок номера крісло, на якому я сидів (чи сиділа), зламалося, тож я приземлився на сцену своїм тухесом. Це відбулося повільно, немов крісло занурилося в пісок. Поржали всі: і глядачі, і мої партнери на сцені, і моя дружина. Не було смішно тільки художникам-постановникам, які зрозуміли: щойно я повернуся зі сцени, їм капець! Але я їх залишив жити, бо я їх люблю, — розповідає актор, і ми підтверджуємо його слова.

Водночас для Єгора Крутоголова цей номер є дуже ліричним та особистим. Наприкінці історії його героїня читає вірш за мотивами Ліни Костенко. Єгор погоджував його зі своєю мамою, яка пішла із життя напередодні концертів.

— Ліна Костенко — улюблена письменниця моєї мами. Я затверджував із нею цей вірш, коли вона лежала в реанімації та ще могла говорити, — ділиться особистим актор. — Взагалі цей концерт для мене став непростим випробуванням, тому що мені потрібно було виходити на сцену щойно після похорону мами. Я попросив у неї вибачення за те, що мені доводиться гуморити в такі дні, але я професіонал і маю робити свою роботу, не зважаючи ні на що. Крім того, від мене залежить багато людей, до яких я не байдужий.

Ми вдячні Єгору за його безмежний професіоналізм у роботі та запрошуємо подивитися нову історію від «Дизель Шоу» вже сьогодні. Збираємося о 19:00 на каналі ICTV2 та чекаємо прем’єру на наших ютуб-платформах, зокрема «Гумор ICTV». 

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.