БІЛОРУСЬКИЙ ГЕНЕРАЛ АРЕШТУВАВ ЛУКАШЕНКА! АКТУАЛЬНА ПРЕМ’ЄРА ВІД «ДИЗЕЛЬ ШОУ»!

Команда «Дизель Шоу» продовжує радувати фанів новими гумористичними історіями, і цього разу своє продовження отримали пригоди самопроголошеного президента Білорусі алєксандра лукашенка. Він вирішив побрязкати зброєю та перевірити готовність армії… до контрнаступу ЗСУ! «Картопляний фюрер» впевнений, що відбудеться він саме в напрямку Білорусі. Що із цього вийшло? Ловіть традиційні ексклюзивні подробиці!

Трактори вишикувані, картопля заряджена — «батька» особисто приїхав на полігон перевірити готовність своєї армії до контрнаступу ЗСУ. лукашенко розуміє, що після підтримки свого друга путіна він по повній загрузнув у війні. Тому зараз має або прийняти бій, або втекти якнайдалі.

— Ми вважаємо битву з «картопляним фюрером» особистою, бо живемо на білоруському напрямку та саме звідти на нас летить ракетна гидота. Тому продовжуємо його тролити, користуючись моєю схожістю з ним, — каже виконавець ролі лукашенка Єгор Крутоголов. — У цій історії лукашенко приїхав перевіряти свою армію, бо йому страшно. І це правильно: вляпався по повній та розуміє, що програв. Його армія виявляється в такому стані, що краще одразу перейти до плану «Б» — бігти.

До речі, у кулуарах «Дизель Шоу» Єгора пошепки називають лукашенком. Бо схожість із ним справді феноменальна, про що кажуть і глядачі в коментарях до попередніх історій.

— Інколи я читаю відгуки, і люди пишуть: «Звідки ви це знаєте? Ви що, у Білорусі буваєте? Бо саме так у нас усе й відбувається», — розповідає актор. — Ми вважаємо, що серед білорусів є адекватні люди, які наразі перебувають під владою узурпатора. Через свої гумористичні історії ми показуємо їм вихід — він непростий, але немає нічого простого. Ми чекаємо від білорусів дій, аби вони зупинили цього вусатого диктатора.

Саме в новій «дизелівській» історії вказано цей складний, але необхідний вихід. Усі воєнні злочинці обов’язково мають понести покарання. А що саме чекає на лукашенка, показує фінал номера.

Я хочу, чтобы вы нашли виновного, из-за которого это все произошло! И посадил его в тюрьму! наказав лукашенко КДБшнику.

Генерал, арестуйте Александра Григорьевича, — відповів той, одразу виконавши наказ «головнокомандувача».

Дуже символічним є той момент, що роль КДБшника грає саме Дмитро Танкович — один із «дизелівських» білорусів. І з огляду на талант «Дизель Шоу» пророкувати майбутнє, ми впевнені, що така розв’язка незабаром станеться і в реальному житті.

Ну, а повну історію обов’язково дивіться в прем’єрі вже цієї п’ятниці о 19:00 на наших ютуб-платформах, а також в ефірі телеканалу ICTV2. Підносьте свій настрій якісним українським гумором і долучайтеся до допомоги нашим захисникам. «Дизель Студіо» продовжує збір до БО «Дизель Фонд». Шукайте реквізити на наших офіційних сторінках у соцмережах та приходьте на нові концерти.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.