СТАЛА НА КОЛІНО ТА ПОДАРУВАЛА КАБЛУЧКУ: ХТО З «ДИЗЕЛІВ» ОТРИМАВ ПРОПОЗИЦІЮ РУКИ Й СЕРЦЯ ВІД СВОЄЇ ДРУЖИНИ?

Влаштувати романтичний вечір, вирушити в теплу подорож, замовити торт або 101 троянду, залучитися підтримкою друзів або злетіти на повітряній кулі — є 1000 та 1 спосіб освідчитися. Якщо ви файні на фантазію, звісно. Наші «дизелі» не пасуть задніх щодо креативності, тому діляться своїми найромантичнішими історіями.

Не відповідала на дзвінки та спалила всі мости! Ось так розпочинається, здавалося б, найромантичніша історія з пропозицією руки й серця в Єгора Крутоголова. Чоловік згадує: покликати заміж свою теперішню дружину Катю вирішив миттєво, аби не втратити її!

— Ми зустрічалися з нею 5 років. Я переїхав до Києва й почав працювати, а вона залишалася в Миколаєві. В один момент Катя обірвала всі контакти, не відповідала на дзвінки. Я не розумів причину мовчання, але здогадувався, що питання якраз у весіллі. Я швидко приїхав до Миколаєва, і мої здогадки підтвердилися. Довго не вагався, тому готовий був піти до РАЦСу хоч першого числа. Але Катя тоді запланувала все на червень, — згадує Єгор.

Через таке миттєве рішення чоловік не встиг як слід підготуватися. Тому каблучки з квітами не було. Але це не завадило подальшому щастю, яке вже 17 років пишеться в родинній книзі Крутоголових.

А от креативний продюсер «Дизель Студіо» Михайло Шинкаренко отримав пропозицію від своєї дружини Каті. Пара прожила разом 10 років, народила двох дітей, але так і не встигла відгуляти весілля. Тому жінка взяла все у свої руки та просто на знімальному майданчику освідчилася коханому!

— Вони знімали «На Трьох», я попросила шеф-редактора Олексія Бланара дозволу на таку імпровізацію, приїхала на майданчик і в одному епізоді вийшла замість Віки Булітко. За сценарієм вона приходить до бару й шукає свого чоловіка. По тексту я трохи імпровізувала, Міша в цей момент сидів у режисерській та не розумів, хто з’явився на майданчику. Я почала говорити на камеру, потім він спустився. Здається, я навіть стала на коліно та одягла йому каблучку, — ділиться подробицями жінка.

На роздуми Катя дала чоловіку майже рік і запросила святкувати до Коблева, де закохані познайомилися. Звісно, від такої пропозиції наш креативний продюсер не зміг відмовитися.

— Весілля я організовувала буквально за 2 тижні, дистанційно. «Дизелі» як раз відіграли концерт в Одесі та приїхали святкувати. Женя Сморігін і Марина Поплавська були в нас ведучими, — додала Катя.

Але не думайте, що Михайло перед цим не освідчувався Каті — аж 5 разів він робив пропозицію руки й серця! Жінка не відмовлялася, але на той час святкування з різних причин відтерміновувалося.

Не одразу погодилася і наша Яна Глущенко. Пропозицію вона отримала посеред концерту «Дизель Шоу» у гримерці.

— У перерві між номерами Олег покликав мене у гримерку, зачинив двері, став на коліно та освідчився. Тоді я сказала, що подумаю, а потім погодилася. І жодного разу не пошкодувала, — ділиться Яна.

Добре, що Олег зачинив двері, аби ніхто не заважав. Бо така ситуація могла цілком статися, як у героїв Яни й Жені Гашенка. Вони вирушили в подорож на гондолі. І як ви думаєте, хто зіпсував найромантичнішу мить? Дивіться в цьому номері.

А ми продовжуємо ділитися романтичними історіями з пропозиціями руки та серця. Так, наша Юлія Мотрук пам’ятає напис-зізнання на картонній підлозі від свого теперішнього чоловіка Леоніда.

— Ми лише переїхали до нової квартири. Вона ще була без ремонту. Навіть підлога нормально не залита. Наближалися якісь свята, і я кажу чоловікові, мовляв, давай зробимо хоч якусь підлогу. Він приніс коробки від сусідів, розстелив їх на підлозі, і я бачу, що вони списані моїм ім’ям! Я з подивом говорю про це чоловікові, а він у цей момент стає на коліно й запитує: ми нарешті станемо чоловіком і дружиною? — згадує Юля.

Звісно, Юля відповіла «так». Як і дружина Сашка Бережка. Своє «так» вона казала тричі!

— Першу пропозицію я зробив із паперовою каблучкою. Відчув якийсь романтичний поштовх. Потім освідчився на площі Болоньї, але теж без каблучки. Здається, в Альони виникли якісь підозри, хоча вона знову погодилася. А вже втретє було все, як треба. На каблучках ми вигравіювали спеціальний напис, — поділився Бережок.

Добре, що Сашко в житті рішучіший та не боїться відповідальності, як його герой. Пропонуємо згадати культовий номер «Дизель Шоу» за участю Вікторії Булітко, у якому вона поділиться своїми лайфхаками, як дістати пропозицію руки й серця.

Не бійтеся своїх почуттів та сміливо кажіть про них своїм коханим. Бо коли, як не тут і зараз?

І обов’язково приходьте на нові, теплі, надихаючі концерти «Дизель Шоу» під назвою «Буде Весна»! Три дні поспіль — 10, 11, 12 березня — даруємо порцію фірмового «дизелівського» гумору й підтримуємо наших захисників.

Ви ж пам’ятаєте, що частину коштів від продажу квитків команда передає на допомогу Збройним силам України та продовжує збір до Благодійної організації «Дизель Фонд».

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.