ПРОТИГАЗ НА РІЧНИЦЮ, БАБКА В ПЕКЛІ ІЗ РОСІЯНИНОМ ТА УКРАЇНЕЦЬ У ГОСТЯХ У «ШАХІДОЗБІРНИКІВ» — ПРЕМ’ЄРА 30 ГРУДНЯ!

Четверта зимова прем’єра «Дизель Шоу» чекає на вас уже цієї п’ятниці. І це буде не просто зігріваючий гумором випуск, а пекельно ріжучий сатирою! Чого лише вартує номер із бабцею і росіянином у пеклі, а також з українцем, який приїхав на завод мститися «шахідозбірникам» — цього ви просто не можете пропустити. Тому ловіть перші ексклюзивні подробиці та всі деталі, де й коли дивитися програму.

Право першого номера в прем’єрному випуску дістається вашій улюбленій парі — Віці та Саші. Цього разу в них приємна подія — річниця весілля, тож до цієї дати подружжя підготувало одне одному цікаві подарунки.

— Протигаз? — це Віка першою відкрила презент від Сашка.

Без жодних підколів чоловік так вирішив продемонструвати турботу про дружину й на випадок хімічної атаки подарував саме це.

— Час диктує корисні подарунки, — виправдовується він.

Але й Віка не лишиться осторонь — у красивому пакеті вона подарує коханому…

— Рожеві ролики?! — черга Сашка дивуватися.

Та для Віки тут нічого дивного немає, бо в Європі всі вже давно обрали такий «транспортний засіб»: це корисно для здоров’я, ну, і на пальному зекономити можна. І це лише зав’язка крутої історії! Протигаз та ролики змусили подружжя нагадати одне одному всі найдивніші подарунки, а що з того вийшло — дивіться вже у прем’єрі.

Одразу після цієї історії не пропустіть ще одну — пекельну! «Дизель Шоу» не відходить від актуальних тем і продовжує насипати ворогам. Тому новий номер команда присвятила зустрічі бабці з росіянином у… пеклі!

— А так на воронеж похоже. Тока тут всё как-то получше выглядит! Так ты говоришь, ад? Странно, нам всем в рай обещали, — це саме той росіянин у виконанні Дмитра Танковича дивується новій місцині.

Умовну екскурсію йому проводить бабуся, яку грає Євген Сморігін. Вона якраз і потрапила до раю, але час від часу спускається вниз, аби відплатити росіянам і добряче їх покошмарити.

До речі, чан таки справжній! Його сконструювали постановники проєкту буквально за кілька днів до концертів.

— Чан зробили з пінопласту. Головне його завдання полягало в мобільності — аби можна було швидко викотити на сцену. Унизу ми створили навіть вогнище, звісно, декоративне, — розповів за лаштунками знімань Андрій Барилко.

А тим часом бабця успішно проводить свою політінформацію з росіянином.

— Не могу понять: за что я тут?

— За то, что ты на войну пошёл.

— Нет, я же пошёл на спецоперацию.

— Ну, тогда это не ад, а специальный отдел рая.

Кого ще чекають наші герої в «специальном отделе рая» — обов’язково дочекайтеся фіналу історії. Він вас точно порадує.

І наступний номер у жодному разі не залишить байдужим. Головні ролі в ньому виконують Єгор Крутоголов та Олександр Ярема, давній друг «Дизель Шоу».

— Це історія про двох кумів, один із них чекає на повернення дружини. Напередодні визволили Херсон, і куми вирішили відсвяткувати перемоги ЗСУ, — ділиться першими подробицями Олександр Ярема.

Святкування переросло в таку гульню, що квартира нашого героя перетворилася на справжній смітник, а куми в гарячці та за лічені хвилини намагаються її прибрати. Чи вдасться їм це? Ми обіцяємо вам справжню магію телебачення, тому до перегляду обов’язково!

І в жодному разі не пропустіть нову історію про народного месника у виконанні Єгора Крутоголова. Цього разу він дістався до іранського заводу з виробництва дронів і за всіх українців мститиметься горе-«шахідозбірникам».

— Развяжите нас!

— Якщо я вас развяжу, то ви з дрона впадете. 

— С какого ещё дрона?

— Вашого «шахіда» чи (не)вашої «херані»! Нема різниці!

А відправити їх наш український месник планує прямісінько на москву. До речі, макети деталей дронів наші постановники конструювали за прикладом реальних, аби все якнайвдаліше відтворювало реальність.

— Правда, конструкцію списували зі справжніх дронів. Хотіли зробити цілий, але технічніше для номера розробили два крила. Вони теж із пінопласту, аби акторам легко було з ними працювати, — розповів Андрій Барилко.

Дочекайтеся фіналу номера й самої програми, бо наприкінці вас очікує новий, гучний, бойовий та патріотичний хіт від акторів студії, який здивує своїми масштабами.

Тож новий випуск «Дизель Шоу» розпочнеться вже цієї п’ятниці о 20:00 тільки на наших ютуб-каналах. Не пропустіть і своїми переглядами допомагайте нашим захисникам. Кожен перегляд — це донат, який спрямовується в БО «Дизель Фонд» на підтримку військових. Зігріваємося разом і разом наближаємо перемогу.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.