8 РОКІВ РАЗОМ: КОМАНДА «ДИЗЕЛЬ ШОУ» ПОКАЖЕ НОВІ КОНЦЕРТИ ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ! ЧОГО ЧЕКАТИ — ПЕРШІ ЕКСКЛЮЗИВНІ ПОДРОБИЦІ

Тиждень до нових концертів «Дизель Шоу», присвячених Дню народження програми. Команда активно готується до зустрічі з глядачами та з ранку до ночі проводить репетиції нових номерів. Ми підглянули за процесом і готові поділитися унікальними деталями того, що відбуватиметься на сцені МЦКМ (Жовтневого палацу).

Другий місяць весни особливий для команди «Дизель Студіо», адже саме у квітні найкраща українська гумористична програма відзначає свій День народження.

— 24 квітня 2015 року було знято перший випуск «Дизель Шоу». Торік війна завадила команді зустрітися зі своїми глядачами на сцені, розділити святкування та гучно сказати: політ нормальний. Але «дизелі» знайшли в собі сили повернутися на сцену та стали ще кращими. Сьогодні «Дизель Шоу» — бойове, патріотичне й на 100% українське, — розповідає шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар.

Так, за 8 років програма і справді змінилася. Вона виросла, змужніла, стала впевненою в собі та своєму гуморі, але найважливіше — підкорила серця багатьох глядачів. Це постійно доводили аншлаги в залі та мільйонні перегляди в ютубі та фейсбуці.

— Ми відкидаємо всі намагання окупантів залякати нас та продовжуємо жити, сміятися і відзначати важливі для нас дати. 8 років — вагомий час на телевізійних і цифрових екранах. Програма виросла, трансформувалася, але попри все залишилася народною, — каже креативний продюсер «Дизель Студіо» Михайло Шинкаренко.

Свою народність команда особливо показала за час повномасштабного вторгнення. Адже однією з перших повернулася на сцену, аби піднести бойовий дух прихильників.

— Протягом страшного року війни гумор «Дизель Шоу» рятував людей від страху в бомбосховищах, підносив бойовий дух бійців на передових і не давав зупинитися в момент, коли здавалося, що все втрачено. Так, на перших концертах, можливо, було не так багато глядачів, як ми звикли раніше. Але вже під час другого, третього концертів у залі не було жодного вільного місця. Це доводить, що наш народний гумор вкрай необхідний, особливо в такі моменти, — наголошує художній керівник «Дизель Студіо» Єгор Крутоголов.

У свій День народження «дизелі» звикли дарувати, а тому вже декілька тижнів поспіль готують нові номери. Це будуть неймовірно фантастичні історії про кожного з нас, наших друзів, родичів, сусідів і, звісно, українських героїв. 

— Поки в нас більше таких сімейних історій, але з фірмовим «дизелівським» гумором і улюбленими знайомими героями. Наприклад, Сашко цього разу доводитиме Віку рішенням про сурогатне батьківство. Скандалу не уникнути. Булітко так увійшла в роль на репетиціях, що думали, Бережок не доживе до концертів, — жартує Крутоголов. — А в іншій історії сімейні баталії теж розгорнуться навколо знайомих усім Віки та Гоші, життя якого кардинально зміниться перед звичайним походом у кіно.

Уперше в «Дизель Шоу» поєднаються казковий та реальний світи. Один з антигероїв сучасності, що забрів із сусідньої країни, опиниться в чарівному лісі. І за свої діяння та недалекий розум зазнає покарання навіть від казкових героїв.

Звісно, «дизелі» далі мочать ворогів гумором. І цього разу продовження отримає історія з кореспондентом-пропагандистом, який ніяк не загубиться на росії та знову зніматиме свої псевдорепортажі. Особлива родзинка — новий хіт, написаний за мотивами останніх подій у Києво-Печерській лаврі. Там, як виявиться, буде ще багато цікавого.

— Ми ще хочемо подарувати глядачам дуже чуттєвий номер, що дозволить задуматися та навіть трохи поплакати — таке теж інколи буває на наших концертах. Ця історія об’єднає всю команду «дизелів», які зіграють звичайних людей, які за цей рік стали справжніми героями, — інтригує Єгор Крутоголов.

На сцені також з’являться друзі «Дизель Шоу» — провідні українські актори, які вже полюбилися глядачам. Окрім того, найкращі та найталановитіші виконавці порадують своїми хітами. Бо яке ж свято без українських пісень?

Хто ще не встиг придбати квитки, шукайте їх за цими посиланнями:

21 квітня: bit.ly/3ydopZB

22 квітня: bit.ly/3Yp8eTu

23 квітня: bit.ly/3ZLPAXg

Традиційно частину коштів команда спрямовує до БО «Дизель Фонд» на підтримку українських захисників і продовжує благодійний збір. Так, наприклад, завдяки попереднім концертам вдалося закупити автівки для бійців на східному напрямку й необхідний вантажний транспорт для прифронтового Миколаєва. Об’єднуємося та разом крокуємо до перемоги.

До зустрічі в МЦКМ (Жовтневий палац)!

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.