СВАРКИ В ДИТИНСТВІ ТА БЕЗМЕЖНА ЛЮБОВ ЗАРАЗ: «ДИЗЕЛІ» РОЗПОВІЛИ ПРО СТОСУНКИ ЗІ СВОЇМИ БРАТАМИ Й СЕСТРАМИ

Безумовно, у вихованні дитини важливу роль відіграють батьки, але в її становленні — брати й сестри. Вони можуть поділити хвилювання та в потрібну мить підставити плече. Так, «дизелі» розказали про свої стосунки з рідними. Хто в дитинстві бився так, що аж пір’я летіло, а кому діставалося від батьків за молодших? Ексклюзивні історії в нашому матеріалі.

Єгор Крутоголов: «Дуже радий бачити його усмішку»

У художнього керівника «Дизель Студіо» Єгора Крутоголова є велика родина. Актор має рідного брата Костянтина та 6 двоюрідних братів. Двоє з них боронять Україну в лавах ЗСУ. 

— Одного з них, Толю, поранили під Херсоном. Уламок від снаряда пройшов наскрізь, якби 3 см у сторону, то просто би перебив хребет навпіл. Спочатку його привезли до Миколаєва, а потім перевезли до шпиталю в Одесу, де він провів 5 місяців, — розповідає Єгор. — Зараз він уже в Миколаєві, проходить реабілітацію та вчиться ходити — з візка перейшов на милиці. Ми всі віримо й бажаємо йому повернутися до повноцінного життя. Велика подяка його коханій Світлані за турботу й підтримку. 

2 квітня під час туру з концертами «Дизель Шоу» Єгору вдалося зустрітися з братом. 

— Ми давали концерт для військових у Миколаєві, і йому вдалося прийти й посміятися. Я був дуже радий бачити його усмішку, — відверто ділиться емоціями Крутоголов. — Мабуть, у кожного зараз є хтось близький, кого зачепила, поранила або забрала ця несправедлива війна. І нам треба допомагати тим, хто зараз воює, і тим, хто повернувся з війни. Я впевнений, що наша робота — це теж необхідна терапія, яка допоможе нам пережити ці складні часи.

Вікторія Булітко: «У дитинстві ми часто билися»

Вікторія Булітко родом із Запоріжжя. Саме тут живе вся її родина.

— Мені здається, під час повномасштабної війни я більше почала спілкуватися зі своїми рідними, ніж із друзями. Тому що я дуже сумую та хвилююся. Запоріжжя — прифронтове місто, і щоразу, коли читаєш новини про обстріли, серце стискається. Одразу телефонуєш своїм, — каже акторка.

Війна зблизила Віку з її рідним братом Максимом, старшим на півтора року. Вона зізнається: раніше ця різниця була для неї дуже вагома, особливо коли на цьому наголошували люди довкола. 

— У дитинстві ми часто билися, чіпляли одне одного та отримували прочуханки від батьків. Коли я вже стала дорослою, я відчула, наскільки сильно люблю свого брата. У нас дуже змінилися стосунки — вони стали міцнішими. Можливо, через те, що я переїхала в Київ і не так часто з ним бачуся. З роками ти все більше цінуєш і дорожиш зв’язком із рідними, — розповідає Булітко.

Євген Гашенко: «Хвилювався за сестру з двох причин»

У Євгена Гашенка є рідна молодша сестра Катерина. Вона хореограф і мешкає в Миколаєві. Катерина з дитинства займається танцями, і через неї актор ледь не опинився в хореографічному гуртку.

— Як старший брат я часто забирав сестру з танців. Одного разу їхній керівник ледь не забрав мене до гуртка. Мовляв, статура в мене така добра була, зріст. Але я сказав: «Ні-ні, я тільки за сестрою». На бік хореографії мене так просто не схилиш, — жартує Євген.

А от його сестра не була проти хлопчачого товариства. Побігати на будівництві, залізти в підвал, постріляти з рогаток — усім цим Гашенки разом займалися в дитинстві.

— Я за неї хвилювався з двох причин. По-перше, вона могла розказати про всі забавки батькам. По-друге, могла травмуватися, а мені ж батьки потім голову за неї знімуть. Таке одного разу трапилося: ми гралися саморобними дротиками з електродів, один потрапив Каті в руку. Ми швидко тоді обробили рану, усе минулося без наслідків, але я дуже хвилювався за сестру, — ділиться спогадом актор.

Зараз вони підтримують зв’язок телефоном і за нагоди їздять одне до одного в гості.

— Нам завжди казали батьки, особливо якщо ми щось не могли поділити, мовляв, ви брат і сестра, ви єдині, маєте бути один за одного горою. Так зараз і є — ми підтримуємо одне одного, допомагаємо, чим можемо, — зауважує Гашенко.

Яна Глущенко: «Ми схожі з братом характерами»

Яна Глущенко має старшого на 6 років брата Олександра. Це зараз, можливо, така різниця непомітна. А от у дитинстві це виливалося в бійки!

— Я його діставала, і ми постійно билися. Попри таку вагому різницю у віці — 6 років. Він, звісно, швидше став дорослішим і разом з тим спокійнішим. Тому в нас гарні стосунки. Ми дуже схожі характерами, — ділиться своєю історією Яна.

Зараз Олександр служить у лавах ЗСУ. Акторці не часто вдається з ним побачитися. Яна зізнається, що дуже хвилюється за брата та мріє, аби швидше настала перемога України та всі захисники повернулися додому.

— Дуже сумую, але ми намагаємося підтримувати зв’язок телефоном. Зараз є відео, тож хоч якось можна побачити рідну людину, — розповідає Глущенко.

Євген Сморігін: «Розрахувалися за борги одне одного»

З 2020 року Євген Сморігін не бачив свого рідного брата Олександра. Наразі він проживає в Білорусі, звідки родом і сам актор.

— Зараз ми маємо змогу лише списуватися, спілкуватися через відеозв’язок. У нього теж троє дітей, як і в мене, тільки вони старші, — каже він.

Колись Олександр дуже виручив Євгена з його боргом. А потім історія повторилася з точністю до навпаки.

— У дитинстві я мав дуже нехорошу історію, у подробиці якої вдаватися не буду. Тоді брат розрахувався з моїм боргом. А буквально рік тому підманули вже його. Саша працює в ломбарді, й один із клієнтів приніс підробку, видав срібло за золото, — відверто розказує Женя. 

Годі й казати про приклад «підставити один одному плече». Бо хто ще, як не найрідніші люди, зможе допомогти в скрутну мить?

Юлія Мотрук: «Я носила її одяг, а вона виривала мені волосся»

У родині Юлії Мотрук вирували справжні пристрасті. В акторки є старша на 4 роки рідна сестра Ірина. У дитинстві Юля частенько тихцем брала її одяг, а потім отримувала добрячої прочуханки.

— Вона мені виривала волосся, бо я завжди приносила її речі брудними. А я ж молодша — мені сподобалося, я взяла. Без дозволу, звісно. Мама завжди казала, щоб ми помирилися, і першою на цей крок зважувалася я. Як у тому анекдоті — з мізинцем, йшла й ридала, — згадує фінал сварок Юля.

Зараз Іра — найрідніша людина, яка є в неї в Києві. Їхні батьки живуть у Миколаєві. Раніше вся велика родина мала традицію збиратися разом. Адже ніхто не замінить рідних людей, і з роками це відчутніше.

Не пропустіть нові випуски «Дизель Шоу», у яких презентуємо не менш яскраві сімейні історії. Вмикайте щоп’ятниці прем’єри на наших ютуб-каналах «Дизель Студіо» та «Гумор ICTV», а також телеканалі ICTV2.

Та запрошуємо всіх на концерти до дня народження найкращої гумористичної програми! 21, 22, 23 квітня в МЦКМ (Жовтневий палац) святкуємо разом і принагідно допомагаємо нашим захисникам. Як завжди, частину коштів команда передає до БО «Дизель Фонд» на потреби ЗСУ. Долучайтеся до важливої справи. А найліпшим подарунком для команди стануть ваші усмішки та оплески. 

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.