ПОВАГА, ЛЮБОВ І ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ: «ДИЗЕЛІ» ПОДІЛИЛИСЯ ГОЛОВНИМИ ПРАВИЛАМИ СВОЇХ РОДИН

Немає рідніших людей на світі, ніж власна родина. І це підтверджують актори «Дизель Шоу», які поділилися правилами своїх сімей. У кого панує любов, у кого — повага, а в кого на першому місці стоїть взаєморозуміння, читайте в нашому ексклюзивному матеріалі.

Без жодних правил бути гарними батьками — ось таке «неправило» є головним у родині художнього керівника «Дизель Студіо» Єгора Крутоголова. Разом зі своєю дружиною Катериною чоловік виховує двох синів — старшого Лева й молодшого Максима. Лев уже будує свою професійну спортивну кар’єру автогонщика, і зіркові батьки цьому всіляко сприяють.

— Ми намагаємося бути гарними батьками для дітей. Не занадто суворими, але й не переходити межу повної дружби з ними. Бо цей кордончик батьківського авторитету має бути й підтримуватися, — ділиться Єгор. — Для молодшого Макса я друг. Він часто запитує в дружини: «Коли приїде мій друг тато?» Це мене дуже тішить. А стосовно старшого, то в нас діє негласна домовленість, що ми робимо все для його спортивної кар’єри, а він вправно вчиться в школі.

Серед загальних правил Крутоголов насамперед виділяє любов і повагу до членів родини, що йдуть від серця.

— Сподіваюся, приклад, який ми показуємо дітям та який я бачив від своїх батьків, — це відносини на все життя з любов’ю, повагою, вірністю. Ми намагаємося показати дітям, як їм будувати стосунки в їхній родині. Думаю, вони це відчувають, — додає актор.

Малеча точно все відчуває та розуміє. У цьому переконався вже тричі тато Олександр Бережок. Рік тому його родина поповнилася довгоочікуваною прекрасною донечкою. 

— Які різні хлопці та дівчата, капець. І дівчата мені здаються прикольнішими, а от дружина більше схильна до хлопців. Вона дуже пишається середнім сином Лук’яном. Він такий у нас мужичок. Йде в садочок до своєї дівчинки, бере для неї квіти. А Гліб більш творчий — завжди щось будує, хоче стати інженером, — розповідає Сашко.

Актор наголосив, що вони дуже відповідально ставляться до дат. Коли він тільки будував родину зі своєю дружиною Альоною, у пари завжди були певні особливі дати. А найголовніше — дні народження, які в сім’ї Бережків відзначають день у день.

— Ми ніколи не переносимо на інший день, бо це вже буде не день народження. Якщо це, наприклад, четвер, тоді святкуємо в четвер. Така в нас родинна традиція, — пояснює Бережок. — Цього року я трошки засмучений, бо не зможу бути на дні народження доньки: у «Дизель Шоу» концерт у Дніпрі. Але планую привітати зранку й весь день бути на відеозв’язку.

Відеозв’язок наразі рятує та об’єднує чимало українських родин. Особливо тих, кого розділили кордони. Уже рік Яна Глущенко разом із сином Тамерланом перебувають за кордоном. Акторка приїздить лише на концерти «Дизель Шоу». І тоді має змогу побачитися із чоловіком, рідними й показати ключове правило своєї родини.

— Єдине й головне правило нашої сім’ї — любов до всього. Це найголовніше. Усе має йти від цього почуття. І виховання дитини зокрема, — ділиться Яна.

У родині Євгена Сморігіна любов примножується ще й повагою — це їхня основна опора.

— Головні наші правила — поважати й не ображати одне одного. Усе чесно ділити між усіма членами родини. Якось мене в дитинстві навчили, як на трьох розділити одну шоколадку: один ділить, а інші вибирають собі будь-які шматочки. Тоді все чесно й порівну, — розповідає Євген.

У його колеги Євгена Гашенка найголовніше правило в родині — це діалог. Актор зізнається: вони багато чого пережили разом, але від цього їхня любов лише стала міцнішою. Безперечною її запорукою стало вміння проговорювати будь-які проблеми, а не тримати їх у собі.

— Ми не переходимо на ультиматуми, завжди намагаємося згладжувати якісь моменти та обов’язково говорити про те, що бентежить. Якщо бачу, що дружина якось змінилася, я питаю, що трапилося. Так само й вона. Головне — виговоритися і не травмувати цим одне одного. А ще почути — це найголовніше, — підкреслює Гашенко.

А от у родині Юлі Мотрук основне правило — чистота та щоб за нею слідкував чоловік Леонід. Це, звісно, жарт, якими завжди ділиться акторка. Так вона довго згадувала про якісь правила в її родині, але їх як таких немає. І це, можливо, теж одне з правил.

— У нас це радше не правило, а традиція — їхати на природу. У ліс, де безпечно, у гори, побути біля водойми — це дуже важливо для нас. Природа — це моє, я люблю спілкуватися з нею, у такий спосіб набираюся сил. Особливо після напруженої роботи ми із чоловіком намагаємося не порушувати це правило й завжди кудись виїжджаємо, — розповідає Юля.

Дотримуйтеся своїх родинних правил, якщо навіть їх немає, цінуйте, любіть і поважайте одне одного. Бо родина — це справді найдорожче, що є в кожного, і більше ніхто не зможе замінити цих людей із різними характерами, звичками, але таких рідних.

Велика родина «Дизель Студіо» приєднується до цих слів. 

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.