СУВОРІ, АЛЕ БЕЗМЕЖНО ЛЮБЛЯЧІ: АКТОРКИ «ДИЗЕЛЬ ШОУ» РОЗПОВІЛИ ПРО СВОЇХ МАМ

У другу неділю травня традиційно відзначають день найріднішої людини на світі — мами. Ми розпитали акторок «Дизель Шоу» про їхніх мам. Що це за унікальні жінки з особливим поглядом і неймовірною турботою, від кого передався «ген» працьовитості та хто схожий між собою як дві краплі води? Деталі вже тут.

Вікторія Булітко: «Мама була особливо суворою»

Вікторія Булітко одразу зізнається: дуже любить свою маму Олену. Хоча в дитинстві акторка тремтіла навіть від її погляду!

— Мама була суворішою за тата. Уже в дорослому віці я їй про це сказала, що боялася її. Мама, звісно, здивувалася, але таке було. У неї такий погляд, що жодних слів не треба. Тільки подивиться — уже колінця тряслися, — розповідає Віка. 

Тепер вона згадує про це з усмішкою. І попри все залишається для мами маленькою донечкою.

— Коли вона приїздить до мене в Київ і я кудись іду, мама завжди перепитує: куди, о котрій будеш? Телефонує і питає: ти де? Такий флешбек у дитинство, — ділиться Булітко. — Нещодавно я взагалі заново відкрила для себе маму. Коли бомбили Київ і вимикали світло, мама приїхала до мене, аби я не була сама. Спочатку в мене не було генератора, і тоді ми щовечора запалювали невелику грубку, сиділи разом, як Шерлок Холмс і доктор Ватсон, розмовляли. Мені так цікаво було слухати маму, її історії, які вже не пам’ятала чи взагалі не знала. Моя родина вміє класно розказувати, краще за мене. Вони всі в мене дуже артистичні, і я безмежно їх люблю.

Яна Глущенко: «Я була зацілована»

Батьки Яни Глущенко були кардинально протилежними у вихованні, як батіг і пряник. Тато, який був військовослужбовцем, виконував першу роль. А от мама Олена безмежно любила й дозволяла їй все, зізнається акторка.

— Я була залюблена, зацілована, але дисципліна військова — татова. З мамою в нас були хороші стосунки в дитинстві. Потім вона жила в іншому місті, ми рідко бачилися. Коли почалася повномасштабна війна, вона приїхала до мене за кордон і допомагає із сином, — каже Глущенко.

І тепер Яна взяла на себе цю роль «пряника». Тож умовно на 5 цукерку для свого сина Тамерлана каже безперечне «так».

— Я розумію, що так не можна й мають бути певні рамки. Мені в цьому дуже допомагає чоловік, у якого є старший 12-річний син, і він уже це пройшов, має певний досвід. Він мене направляє в правильне русло, — зауважує акторка.

І малий своєю чергою неабияк змінив саму Яну. Вона зізнається, що попри подвійну відповідальність стала спокійнішою. 

— У мене світ змінився з ним. Я годинами можу розказувати, яка в мене ідеальна дитина — і це правда. Багатьох речей його ніхто не вчив. Можливо, це такий приклад татка в нього перед очима. Тамерлан завжди каже мені компліменти, і зараз під час війни по-чоловічому підтримує мене, хоча йому всього п’ять із половиною рочків. Я захоплююся ним, і в нас класні стосунки, — додає Глущенко.

Юлія Мотрук: «Працьовитість у мене від мами»

Юлю Мотрук з її мамою розділяють кілометри: пані Оксана наразі живе в Миколаєві та відмовляється від усіх прохань своєї доньки переїхати до Києва. Тому найрідніші постійно списуються та зідзвонюються.

— Я щодня прошу її надсилати якісь смайлики, мовляв, жива-здорова, так само ввечері — і тоді я буду спокійна. Вона в мене неймовірна жінка, і ми дуже з нею схожі. Навіть інколи на вулиці чує: «А ви не Юліна мама?» — ділиться Мотрук.

Разом із зовнішньою красою Юлі від мами передалася любов до кулінарії та працьовитість. Хоча акторка зізнається: можливо, її страви не такі наваристі, але основні формули — усі від мами.

— Мама, особливо під час городнього сезону, уся в роботі. У дитинстві я була такою ж. Навіть зі своєї сестри, яка не дуже любила хатні справи, вибивала гроші за прибирання, миття посуду. Діловою була дитиною, — сміється Юля. — Чесно, зараз я трошки розлінилася і більше займаюся своєю професією. Хатні справи забрав на себе мій чоловік Леонід, за що я йому дуже вдячна, але я йому допомагаю. 

Беріть приклад із Юлі та обов’язково подзвоніть своїм мамам. Скажіть, як сильно їх любите попри відстань, життєві випробування та інше. Бо мама — це найрідніша людина. Цінуйте кожну мить, проведену разом. 

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.