«ДИЗЕЛЬ ТУР» РОЗПОЧАТО: УЖЕ СЬОГОДНІ КОМАНДА ДАСТЬ ПЕРШИЙ КОНЦЕРТ У ТЕРНОПОЛІ!

Уперше більш ніж за 2 роки команда «Дизель Шоу» вирушає в український тур! На жаль, актори не можуть поїхати у всеукраїнський тур та підбадьорити всю країну, але ми віримо, що ЗСУ зроблять усе від них залежне, щоб наступного року тур можна було назвати всеукраїнським. Починають «дизелі» з Тернополя. Уже сьогодні всі його мешканці зможуть на власні очі побачити улюблених акторів та сповна насолодитися справжнім, українським, бойовим гумором. А тим часом «дизелі» розповідають про свої емоції від передчуттів майже двотижневих виступів містами України.

Єгор Крутоголов: «Із задоволенням чекаю на цей момент!»

Художній керівник «Дизель Студіо» не приховує захвату від туру. І має на те причини.

— По-перше, це завжди особливі дні для артистів. Хоч і складні, бо робота. Тут ми показуємо наші найулюбленіші номери. По-друге, це зустріч із глядачем. Якщо після концерту глядачі, виходячи із залу, жаліються, що в них болять щелепи та прес від сміху, значить, у ваше місто приїхало справжнє «Дизель Шоу», а не китайська підробка! впевнено заявляє Єгор Крутоголов. 

«Дизелі» дуже довго чекали на зустріч!

— Ми не їздили по гастролях уже більш як два роки! Ви уявляєте собі людину, у якої два роки не було кексу?! Ось для коміка це те ж саме! Але не хвилюйтеся, ми не будемо кидатися на глядачів, які до нас прийдуть, і прив’яжемо до Булітки ланцюжок! — переконує Єгор. 

Тим часом Єгор згадує найбільш пам’ятний тур, який потрапив до Національного реєстру рекордів України!

— Наче то було не так давно, а здається, що наче в іншому житті, коли ми майже 2 місяці їздили своєю мирною країною та смішили тисячі людей. Але ми всі віримо й чекаємо, коли ми повернемо всі свої території, а наш всеукраїнський тур буде починатися у Львові, а закінчуватися в Севастополі. Допоможе ЗСУ! на 100% упевнений Єгор.

Олександр Бережок: «Всеукраїнський тур був важкий»

Тур-рекордсмен відбувся 2017 року. Тоді «дизелі» відвідали 27 міст України, у яких дали 39 концертів. Це стало по-справжньому історичною подією в житті колективу, про яку згадує Олександр Бережок.

— Насправді він був важкий. Ми дуже багато наїздили, але це було круто. Наприкінці туру вручили відповідний сертифікат, що ми — чумачечі! — сміється Сашко.

І цьогорічні виступи він чекає з нетерпінням.

— Ми дуже скучили за містами, бо життя артиста — гастролі. За ці роки ми відчули себе трошки обділеними через пандемію та війну. Дуже чекали на мить, коли знову можна буде побачитися з глядачами, — розповідає Бережок.

Євген Гашенко: «Концертна атмосфера незабутня»

Для Євгена Гашенка це так само нагода зустрітися з улюбленими шанувальниками. Оскільки не всі можуть приїхати до Києва, де впродовж року відбувалися концерти «Дизель Шоу» на підтримку ЗСУ.

— Концертна атмосфера незабутня та не передається екраном ТБ. Глядач може стати свідком того, що відбувається поза кадром і потім не потрапляє в трансляцію — це особлива родзинка. Ось, до речі, я одного разу на зйомці поперхнувся родзинкою, а це ніхто не побачив! Тож тепер я буду на кожному концерті поперх… похр… похер… ось бачите, навіть коли це вимовляв, я поперхнувся! — жартує Женя Гашенко.

І це ще одна причина, чому обов’язково варто завітати на концерт «Дизель Шоу» у вашому місті.

Вікторія Булітко: «Важливі кроки для перемоги»

А от Вікторія Булітко зазначає ще один момент — благодійний. Адже всі концерти «Дизель Шоу» проходять на підтримку ЗСУ. Частину коштів від продажу квитків команда традиційно спрямовує до БО «Дизель Фонд», що вже рік допомагає українським бійцям.

— Зараз ми дозбирали кошти на машину для хлопців із Бахмута. Може, це й маленькі, але важливі кроки до нашої перемоги. Для мене такі концерти абсолютно інші, бо в нас є важлива мета — не лише розсмішити, але й допомогти. Другий рік повномасштабної війни, і люди втомлюються допомагати, кошти дістаються важко — це зрозуміло. Тому концерт — це такий спосіб для глядача і відволіктися, і допомогти, — наголошує Віка. 

Акторка розповідає про передчуття зустрічі з глядачами. Каже, що дорога втомлює, але є беззаперечна втіха — бачити своїх фанатів у інших містах, обійматися та ділитися з ними енергією.

— Я б хотіла вирушити в тур деокупованими містами. Наприкінці 2022 року я їздила до Херсонської області. Там усе таке холодне, розбомблене… Але є щасливі люди, коли тебе бачать. Це особливий емоційний кайф, — підкреслює Булітко.

Євген Сморігін: «Буде білоруський кордон»

Євген Сморігін пригадує концерт з одного туру, де всім сподобався номер про генерала й поліціянтів. А зараз актор натякає на обов’язкові історії про білоруський кордон, який об’єднав досить неочікуваних персонажів.

— Хочеться, як і раніше, побачити усмішки людей, щоб вони бодай на 2 години могли переключитися. І концерт «Дизель Шоу» — найкраща для того можливість, — вважає Сморігін. — Я би й сам із задоволенням сів у залі та посміявся, але постійно виганяють. Ще і кричать: «Іди працюй!» Друзі називається!

Дмитро Танкович: «Сморігіна в тур не беремо»

Що ж, тур для «дизелів» має особливий вайб, адже це можливість побачитися з глядачем, допомогти військовим ЗСУ й пошуткувати з колег. Так, одразу після розмови з Євгеном Сморігіним Дмитро Танкович вирішив, що той у тур не поїде!

— У нього дуже крутий райдер. Там особливе місце для відпочинку має бути, — віджартовується Танкович. — Насправді Женя вирушить у тур: хтось же повинен перевіряти квитки на вході!

Юля Мотрук: «Шукаю валізи»

Якщо всій команді вже не звикати мандрувати містами України, то Юлія Мотрук уперше збирається в тур «Дизель Шоу». Так, найбільшою проблемою для акторки були валізи.

— У мене немає валізи. Навіть тривожної. Але в мене є багато пакетів! У мене навіть є пакет для пакетів і пакетик із пакетиками! Тому мені потрібно багато мужчин, аби носити мої пакети! Об’явіть, будь ласка, по радіо в кожному місті, куди ми їдемо, що нам потрібні крепкі мужики. Оплата погодинна, харчування обільне! шуткує Юля та сміється так, що чутно аж на вулиці.

А поки Тернопіль лічить години до початку, ми радимо всім, хто ще не встиг придбати квитки у своєму місті, зробити це просто зараз і завітати на зустріч із найкращим «Дизель Шоу»! 

26 березня — Львів:
16:30

27 березня — Львів:
19:30

28 березня — Луцьк:
17:00
19:30

29 березня — Чернівці:
20:00

31 березня — Черкаси:
19:30

1 квітня — Одеса:
18:00

Квитки шукайте на сайті концертного оператора вашого міста.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.