ВІКТОРІЯ БУЛІТКО ЗБИРАЄТЬСЯ ЗАМІЖ! ХТО ОСВІДЧИВСЯ «ДИЗЕЛІВСЬКІЙ» КРАСУНІ?

Чекала 10 років і нарешті дочекалася! Прямо на сцені під час березневих концертів «Дизель Шоу» на підтримку ЗСУ Вікторія Булітко отримала пропозицію руки та серця. Як у кращих фільмах, її чоловік обрав традиційну форму — у костюмі, з квітами й каблучкою. Щоправда, реакція жінки була зовсім не типовою. Тож хто освідчився Віці — читайте в нашому матеріалі.

Так, мова власне про героїню Вікторії Булітко. Упродовж 10 років вона щасливо жила зі своїм коханим, якого грає Єгор Крутоголов, і не звертала уваги на штампи в паспорті. Та одного дня чоловік вирішив інакше й таки наважився на офіційне освідчення.

— Я граю нетипового для себе персонажа, але мені він дуже подобається. Особливо в тандемі з Вікою Булітко: це завжди прикольно й емоційно. Нетиповий він для мене тому, що нерішучий. І головування в родині наших героїв віддано жінці. Я за рівноправність у шлюбі, але щоб на чоловіку лежала більша відповідальність, — розповідає Єгор.

Герой вирішив обрати класичний спосіб: одягнув святковий костюм, придбав розкішний букет квітів і, звісно, не обійшлося без каблучки.

— Це освідчення зовсім не схоже на те, яке роблять люди на початку стосунків. Персонажі — уже зрілі особистості та мають двох дітей, тому реакція на освідчення стало дуже неочікуваним. Вони начебто прожили разом 10 років, але виявилося, що багато чого не знали про одне одного! — інтригує Єгор.

А на що можна сподіватися після 10 років спільного життя та двох дітей? Лишень на вчасно викинуте сміття, вважає героїня Вікторії Булітко. Саме тому вона сприйняла все це як… розіграш! А далі вирували такі емоції з Кінг-Конгом, що вирвався на волю, допоки вона не збагнула, що все по-справжньому.

— Я, як і моя героїня, трохи не романтична й не дуже думала про одруження. Але зараз дивлюся на своїх знайомих і розумію: щось я відстаю. Сподіваюся, у мене особисто ще все попереду, а цей номер, може, якимось магічним чином наблизить цей шлях у моєму особистому житті, — не менше за Єгора інтригує Віка. 

До речі, за спостереженнями Крутоголова, тенденція до одружень насправді зросла.

— У такі часи багато хто переосмислює своє життя, і серед моїх знайомих є багато тих, хто наважився на одруження. Мабуть, ти думаєш зараз, що життя може бути не таким тривалим, як ти його уявляв раніше, і в будь-який день може трапитися будь-що. Тому хочеться зробити те, чого не робив, — зауважує художній керівник «Дизель Студіо».

Тож, Віко, тут точно все попереду! І це помножиться на магічну здатність «Дизель Шоу» пророкувати майбутнє та поєднувати серця. Неймовірно, але під час прем’єри цього номера на гастролях у Луцьку сталося справжнє освідчення! До команди звернувся військовий Роман, який повернувся з Бахмута. Він дуже хотів зробити пропозицію своїй коханій Яні. Пара познайомилася через інстаграм і, коли Роман перебував на Сході України, почала переписуватися. Згодом вони зустрілися та остаточно закохалися одне в одного. 

— Ми вигадали «лотерею» — нібито випадково обрали ряд і місце в залі, де сиділа дівчина, та запросили її на сцену, — розповідає подробиці Єгор Крутоголов. 

«Дизелі» заінтригували майбутню наречену «спеціальним призом». А ним виявився її коханий із букетом троянд і каблучкою. Того вечора дівчина сказала «так»!

— На випадок іншої відповіді в нас був заготовлений вихід Віки, яка каже: «А от я згодна». Але, на щастя, цього не знадобилося. Ми бажаємо щастя та миру молодятам, — додає актор.

Так, «Дизель Шоу» не тільки зігріває гумором, але і єднає серця. Тому не пропустіть прем’єру історії про освідчення через 10 років уже сьогодні на наших ютуб-каналах «Дизель Студіо» та «Гумор ICTV». Дивуйтеся з реакцій та млійте від теплих почуттів, які перейдуть до вас прямісінько з екранів.

Пам’ятайте, що кожен ваш перегляд як нових, так і вже давно улюблених відео від «Дизель Студіо» монетизується та щоразу наближає Україну до перемоги. Усі кошти перераховуються до БО «Дизель Фонд», що вже рік допомагає нашим захисникам.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.