«ДИЗЕЛЬ СТУДІО» ЗНІМАЮТЬ ДРУГИЙ СЕЗОН СЕРІАЛУ «ПАПАНЬКИ»

Шанувальники серіалу «Папаньки» можуть святкувати — «Дизель Студіо» приступили до зйомок другого сезону. Творці обіцяють, що він буде сильним

На трасі за Києвом з сьомої ранку йдуть зйомки. Для серіалу спеціально привезли за місто лафет і поставили на нього жовтий бус з Евгеном Сморігіним в образі Жені Малишева за кермом. До речі, в першому сезоні Женя вже був за кермом такого старого імпортного бусика, але та машина буквально розсипалася до закінчення зйомок. Для другого сезону знайшли мало не останній в Україні раритет! О 9:30 на майданчику збирається вся знімальна група і актори. Навіть ті, хто сьогодні не задіяні: Ольга Арутюнян, Єгор Крутоголов з дружиною Катею та Євген Гашенко. Вони приїхали спеціально, щоб урочисто відсвяткувати старт знімального процесу. За традицією, кіношники розбивають тарілку, на якій написані прізвища всіх причетних до проекту. На щастя!

Перший день роботи над новим сезоном «Папаньок» почався з радісної новини: Єгор Крутоголов і його дружина Катя поділилися, що чекають на другу дитину! Нагадаємо, під час кастингів до першого сезону Лілія Ребрик, за сюжетом дружина Єгора, дізналася про свою другу вагітність. Під час зйомок Андрій Федінчик став вперше батьком. А Ольга Арутюнян, за сюжетом вагітна дружина Микити, по закінченню ТВ-прем’єри дізналася, що вона у поважному стані. І ось, настала черга одного з продюсерів і актора серіалу, Єгора Крутоголова:

«Папаньки» – це мій улюблений проект, тому що він дуже знаковий! Під час зйомок першого сезону моя серіальна дружина, Ліля Ребрик, була вагітна, і ми все жартували, що я ні до чого! Федінчик став батьком, Оля Арутюнян повідомила нам, що вагітна. І ось, через рік ми з Катею ділимося такою радісною для нас новиною! Чесно, ми чекали на цю подію п’ять років. Я вірю, що всі збіги – не просто так. І тому впевнений, що другий сезон повинен бути просто космічно крутим!

Над другим сезоном працює оновлена знімальна група: режисер-постановник – Max Bernadsky, оператор-постановник – Максим Баєв та художник-постановник – Андрій Гречишкин. Як і раніше, керівником проекту залишається Наталя Каптан.

Настрій у всіх чудовий! Всі вірять в успіх і обіцяють, що новий сезон «Папаньок» буде ще більш успішним, ніж попередній. Автор ідеї Олексій Бланар у цьому не сумнівається:

Це буде шикарний сезон! Ми перенесемося на півроку вперед. Тобто, у персонажа Жені Гашенко, Микити, вже буде піврічна донька. У Саші, героя Андрія Федінчика, теж з’явиться дитина – знайдений в кінці першого сезону хлопчик! У другому сезоні буде ще більше пригод, чоловічої дружби і взаємовиручки. Наші татусі будуть проявляти більше відповідальності і вирішувати ще більше сімейних проблем. Вони покажуть себе, як справжні чоловіки зі справжніми чоловічими вчинками!

Поки буде зніматися другий сезон, не пропустіть, повтор першого сезону «Папаньок» з 26 серпня на каналі ICTV!