ЯНА ГЛУЩЕНКО У СВОЄМУ ІНСТРАГРАМІ ПОКАЗАЛА СЕЛО, В ЯКОМУ ЗРОСТАЛА

Актори «Дизель Шоу» їздять з концертами по всій країні – побували вже у восьми містах. У першій частині осіннього туру Яна Глущенко відвідала будинок своїх бабусі та дідуся.

Так вийшло, що Яна 15 років не була на «малій батьківщині». У листопаді, під час всеукраїнського туру «Дизель Шоу», актрисі вдалося заїхати в село Якимівка Запорізької області. Там майбутня зірка проводила багато часу в дитинстві. Актриса розповідає, що з селом у неї пов’язано багато приємних спогадів:

— Щоліта з липня по серпень я була у бабусі з дідусем. Багато хто погодиться, що час, проведений у селі, незабутній. Оскільки Якимівка за 40 кілометрів від Кирилівки, ми щотижня їздили з дідусем на Азовське море. А на городі завжди були свіжі помідори, огірки, виноград, абрикоси, дині та персики. Я давно вже не їла таких смачних фруктів і овочів, як тоді! Мені часто сниться дитинство в селі, — з ностальгією згадує Яна.

Під час візиту в рідні краї Яна побачилася з родичами і подругою дитинства:

— Бабусі і дідуся давно немає. Ми заїхали до двоюрідної сестри моєї бабусі. Вона бачила мене востаннє, коли мене забирали з пологового будинку, але все одно пам’ятає і любить! Також заїхала до однієї з моїх подружок дитинства. Певна річ, я зайшла на подвір’я, де жили бабуся і дідусь. У дитинстві цей звичайний одноповерховий будинок здавався величезним! А зараз, через 15 років, все здається іншим. Звісно, у будинку живуть інші люди і все перероблено. Але паркан! Паркан залишився ще з часів мого дитинства. Горіх, на якому я ховалася, коли грали в хованки. Шкода, що не було більше часу, щоб подивитися все селище, але наступного разу я обов’язково приїду на довше!

View this post on Instagram

Мой новый выпуск #яумамыблогер на гастролях уже ждёт ваших просмотров? В нем показываю кусочки из моей концертной жизни в пяти городах тура☝️?? Николаев, Запорожье, Херсон, Днепр, Черкассы☺️ И в каждом были свои кайфовые моменты: мы парились в бане, ходили в кино и музей, салон красоты. Ну и репетировать, и концерты давать мы успевали тоже ? А необычным делает этот выпуск то, что по дороге в Запорожье мне удалось ненадолго заехать туда, где прошло мое детство — на родину моих любимых дедушки и бабушки. Я не была там 18 лет, представляете?? А кажется, будто это было вчера. Не хочется, чтобы годы бежали так быстро. Цените время, которое вы проводите со своими родными и родительский дом. Есть возможность вырваться и приехать — обязательно приезжайте! #яумамыблогер #янаглущенко #дизельшоу #блог

A post shared by Яна Глущенко (@yamo4ka) on

Не пропустіть нові подробиці з життя актриси в її інстаграмі @ yamo4ka в рубриці # яумамиблогер. А ще актори продовжують гастрольний тур, стежите за афішами у вашому місті.