ПЕРШИЙ ЗИМОВИЙ КОНЦЕРТ “ДИЗЕЛЬ ШОУ” У ПАЛАЦІ “УКРАЇНА”

ПЕРШИЙ ЗИМОВИЙ КОНЦЕРТ «ДИЗЕЛЬ ШОУ»: РЕКОРДНА КІЛЬКІСТЬ АРТИСТІВ І ЗВОРУШЛИВЕ ПІСОЧНЕ ВІДЕО ПРО УКРАЇНУ

Вчора, 28 листопада, на головній сцені країни відбувся перший концерт «Дизель Шоу». Гумористи показали 8 нових номерів, змінили понад 30 образів і встановили новий рекорд серед гумористичних проектів!

У Палаці «Україна» актори найдобрішого шоу у світі створили настрій чотирьом тисячам глядачів. Неймовірно смішні номери, шикарні танцювальні постановки, хоровий спів, національний танцювальний ансамбль і вперше – пісочна анімація для дуже зворушливої пісні про рідну Україну!

На сцені виступали актори «Дизель Студіо» – Єгор Крутоголов, Вікторія Булітко, Євген Гашенко, Яна Глущенко, Олександр Бережок, Євген Сморігін, Маруся Грицук, Дмитро Танкович, Сергій Писаренко та Євген Нікішин. Також у номерах брали участь вже відомі шанувальникам «Дизеля» діти – Льоша Сморігін і Кіра Подольська – зірка серіалу «Папанькі», яка вперше вийшла на сцену.

Як і обіцяли гумористи, глядачі побачили на сцені запрошених зірок. В одному з номерів відзначився найсильніший чоловік планети – український богатир Василь Вірастюк. Причому у дуже несподіваному жіночому образі. Хто б міг подумати, що він вміє танцювати на пілоні! Підкорила глядачів вокалом і видовищним виступом група The Hardkiss. Представила свою веселу новорічну прем’єру група «ТіК». В одному з номерів задіяли дитячий хор – вийшла дуже смішна й актуальна сатира. У фіналі концерту на сцену гумористичного шоу вийшла рекордна кількість артистів – 70 (!) танцівників Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського! Запальний гопак справив вибуховий ефект у залі.

А насамкінець гумористи розчулили публіку патріотичної піснею «Мамо Україно» – автори проекту написали новий текст на улюблений народний хіт Кузьми Скрябіна «Мам!». Номер доповнила пісочна анімація. На екрані змінювали одна одну картини, які намалювала талановита художниця Віра Сивороткіна. Артистка сім років співпрацювала з цирком «Cirque du Soleil» і виступала у більш ніж 20 країнах світу для найбільших корпорацій. Для глядачів «Дизель Шоу» вона створила неймовірно видовищне та зворушливе відео.

Також у програмі були жарти на актуальні для країни теми: новий закон про продаж землі, правила перевезення дітей в автокріслі, новини олімпійської збірної та обов’язковий поліграф для депутатів Верховної ради. Ну й улюблені жарти на сімейні теми цього вечора теж звучали в залі.

Сьогодні, 29 листопада у палаці «Україна» відбудеться другий концерт «Дизель Шоу». Гумористи підготували для глядачів справжню новорічну програму.

Нагадуємо, що на концертах ведеться телевізійна зйомка. Нові випуски «Дизель Шоу» можна побачити вже у грудні на каналі ICTV!