СЕРГІЙ ПИСАРЕНКО ВПЕРШЕ ПОКАЗАВ ПУБЛІЦІ СВОЮ ДВОРІЧНУ ДОНЬКУ

Під час генеральної репетиції зимового «Дизель Шоу» у соцмережах з’явилися зворушливі фото.

Дружина актора, телевізійний продюсер Марина Городецька, приїхала до Палацу «Україна» разом із донькою Варварою. Раніше пара не показувала дитину.

— Щоб не наврочили, дружина у мене забобонна! Є таке повір’я, що не можна показувати дитину, поки у неї імунітет не зміцнівся. Ми навіть на «ялинки» Варю не возили, щоб нічим не заразилася! Адже маленька ще, – розповів Сергій.

Актор вперше дозволив зробити фото з дочкою і опублікувати в офіційній спільноті «Дизель Студіо». 

— Ми потім читали коментарі під фото. Люди пишуть, що схожа на мене, – ділиться актор. — Приємно!

Сергій повернувся додому, в Київ, з відрядження о 9 ранку й одразу поїхав репетирувати. Він не встиг побачитися з сім’єю, тож дружина з донькою вирішили провідати його. Нагадаємо, вже понад п’ять років Сергій Писаренко киянин. Він щасливо одружений з українкою. Пара виховує чарівну дочку і чотирьох старших дітей.

Варвара вранці прокинулася, а мене немає. І відразу до дружини із запитанням: «А де тато?» Тому Марина вирішила показати доньці, чим тато займається. Приїхали, сіли в залі, дружина каже: «Тато працює». І Варя миттєво підхоплює: «Я теж працюю!» (Сміється). Це було дуже мило. Вони привезли печиво, яке самі приготували. Варвара відразу ж, без розмов скормила мені три печива всухом’ятку. (Сміється).

На запитання, чи сподобалася доньці репетиція, актор із гумором відповідає:

— Вона мені так сказала: «Тату, дуже змістовний концерт. Номери смішні, актуальні, порушені соціально важливі теми. Молодці, приємно дивитися ». (Сміється)

Концерти найдобрішого шоу на світі відбудуться вже сьогодні. Побачити прем’єрні випуски «Дизель Шоу» можна буде на каналі ICTV щоп’ятниці у грудні!