АНДРІЙ ФЕДІНЧИК ІЗ ДРУЖИНОЮ НАТАЛКОЮ ДЕНИСЕНКО ЗІГРАЮТЬ У «ПАПАНЬКАХ-2» СІМ’Ю

11 травня прем’єра довгоочікуваного другого сезону серіалу «Папаньки». У нових серіях у холостяка Саші з’явиться семирічний син!

За сюжетом першого сезону Єгор (Єгор Крутоголов) і Женя (Євген Сморігін) вже були папаньками. Микита (Євген Гашенко) став батьком у фіналі сезону. А герой Андрія Федінчика, Саша, завзятий холостяк, який регулярно міняв дівчат, на той час навіть не замислювався про створення сім’ї.

Однак, наприкінці 16 серії до нього прийшла дівчина з семирічним хлопчиком і представила його сином Саші. Вже відомо, що це була сестра героїні Наталки Денисенко, Тані. І ось у другому сезоні у серіалі з’являється сама Таня, з якою у Саші був роман сім років тому, і яка народила від нього дитину:

– Думаю багато шанувальників нашої пари будуть дуже раді дізнатися чудову новину! У серіалі «Папаньки-2» у моєї героїні сім років тому з’явився син від Саші, якого грає Андрій Федінчик! Тож ми кіносім’я.

Це не перша спільна робота подружжя в кіно. Але пару вони грають вперше за чотири роки!

– Ми мріяли зніматися разом, як сім’я. Але так виходило: то я граю кохання з іншим, то він – з іншою, і ми взагалі не перетиналися. А тут ми сім’я, і ​​це так класно! – ділиться емоціями Наталка Денисенко.

Про роботу з дружиною Андрій Федінчік розповідає:

– Нам з Наталкою дуже легко працювати разом. Немає ніяких недомовленостей, усе зрозуміло. У новому сезоні «Папаньок» ми не будемо одружені, але у нас буде спільна дитина, глядачі бачили хлопчика в останній серії першого сезону. Мій герой Саша буде намагатися налагодити стосунки з сином, знайти спільні інтереси. Але чи вийде це в нього? Ви все скоро самі дізнаєтеся.

Як зміниться холостяк Саша та як будуть розвиватися їхні стосунки з Танею на екрані, ви побачите в другому сезоні серіалу «Папаньки» з 11 травня на телеканалі СТБ!