ОЛЕКСАНДР БЕРЕЖОК: «ЧАСОМ БУТИ БАТЬКОМ СКЛАДНО»

Певним потрясінням карантин став для Олександра Бережка. Актор розповідає, що дізнався своїх дітей краще, і це було нелегким випробуванням:

– Я і раніше знав, що Гліб і Лук’ян різні. Але через роботу не було часу відчути це. А завдяки карантину зміг! Гліб у нас більш спокійний, любить малювати, збирати конструктор, читати, а Лук’ян – як маленький ураган змітає все на своєму шляху! І доводиться вчитися з ними справлятися.

Дружина Олександра Бережка, Олена викладає йогу онлайн, тому зараз акторові часто доводиться доглядати за дітьми. Він розповів, як розважає і чому вчить синів:

– Постійно треба щось вигадувати, щоб дітей задіяти, інакше може трапитися щось страшне. Ми будуємо «халабуди», стрибаємо через подушки, уявляємо, що підлога – це море і у ньому плавають акули. Старшому дуже подобається! А молодший, звісно, просто бігає, аби не сидіти на місці.

Якщо хочеться їх відволікти, то Глібу достатньо включити мультик або дати книжку почитати, з Лук’яном складніше – книжку порве, а мультики його взагалі не цікавлять. Ось така гіперактивна дитина!Але я вже непогано навчився знаходити до них підхід.

Старшому синові актора чотири роки і батько розповідає, що вже займається його освітою:

– Ми з Глібом складаємо слова з літер, малюємо удвох, вчимо цифри або збираємо пазли. Він сам іноді приходить і просить з ним разом почитати. Лук’яна поки більше цікавить, як предмет з одного стану переходить в інший – з цілого у зламаний (сміється).

Не пропустіть прем’єру другого сезону серіалу “Папаньки” вже 11 травня на телеканалі СТБ!