«ДИЗЕЛЯ» НА УДАЛЬОНЦІ: ЩО РОБЛЯТЬ БЕРЕЖОК, БУЛІТКО, СМОРІГІН

В Олександра Бережка постійно зайняті руки, Вікторія Булітко повернулася до музичної кар’єри, а Євген Сморігін спілкується з шанувальниками в образі Баби Жені.

На карантині багато хто займається тим, до чого раніше не доходили руки – спорт, ремонт, хобі. Актори «Дизель Студіо» не виняток! На офіційних сторінках «Дизель Студіо» регулярно з’являється цікава інформація про те, чим займаються «дизеля» на удальонці.

ОЛЕКСАНДР БЕРЕЖОК – МАЙСТЕР НА ВСІ РУКИ

Актор «Дизель Студіо» Олександр Бережок розповів, що разом із дружиною Оленою, синами Глібом і Лук’яном дотримується самоізоляції. Сім’я живе в приватному будинку за Києвом. Вільний час, що з’явився завдяки карантину, Саша проводить із користю – займається хатніми «чоловічими» справами. І навіть сам конструює меблі:

– На карантині нарешті з’явилася можливість навести лад. Виконую роботу, яку повинні робити чоловічі руки: облаштовую територію, зробив стелаж у сарай, для дружини змайстрував полицю. Вже майже готовий журнальний столик, тільки ніжок не вистачає. А у планах ще великий кухонний стіл. Люблю працювати з деревом, це моє хобі. Прикольно ж, коли з непотрібної дошки виходить щось нове.

На офіційних сторінках «Дизель Студіо» опубліковані милі фото, як актор будує етажерку разом із сином. Олександр розповідає, що діти захоплені роботою тата і вже намагаються йому допомагати.

«БЛАТНА» СПІВАЧКА ВІКА КВАРТИРНА

Актрису «Дизель Шоу» Вікторію Булітко глядачі люблять і цінують не тільки за яскравий акторський талант, а й за чудові вокальні дані! Вірні шанувальники знають, що до «Дизеля» у Віки була своя група. Однак, згодом кар’єру співачки довелося поставити на паузу:

– На жаль, із появою «Дизель Шоу» у моєму житті на музику зовсім не залишилося часу! Але я пообіцяла собі: як тільки з’явиться можливість, я повернуся з новими силами та повністю перезапущу свою кар’єру співачки.

Вікторія у своєму інстаграм-акаунті @bulitka пообіцяла шанувальникам, що незабаром випустить цілий альбом:

«Карантин безумовно позитивно на мене впливає. Дійшли руки до сольної музичної кар’єри. Скоро реліз першого альбому Віки Квартирної – «Продлёнка удалёнки», а поки – перший трек».

Актриса обрала стиль шансон і робить смішні кавери на відомі улюблені композиції. Судячи з назви альбому, всі «блатні» пісні будуть про карантин.

МУДРА ПОРАДНИЦЯ – БАБА ЖЕНЯ СМОРІГІШНА

Гуморист Євген Сморігін перевтілився на період карантину у добру і мудру бабусю – улюблений образ мільйонів глядачів і самого актора. Тепер на офіційних сторінках «Дизель Студіо» та «Дизель Шоу» регулярно з’являються відео-поради від Баби Жені! Є серед них і жартівливі, і цілком серйозні.

А 4 квітня Сморігішна вийшла у прямий ефір із шанувальниками та відповідала на їхні запитання. Більш душевне та зворушливе спілкування з глядачами складно уявити!

Щоб не пропустити останні новини з життя акторів «Дизель Студіо», підписуйтеся на інстаграм-акаунт @dizelstudio та офіційні сторінки у фейсбуці: facebook.com/dizelstudio і facebook.com/dizelshow