ВІКТОРІЯ БУЛІТКО СТАЛА БЛОНДИНКОЮ

Актриса «Дизель Студіо» знову дивує шанувальників  грайливі вогняні локони вона змінила на блондинисті. Також Віка зізналася, які ще експерименти планує влітку.

Вікторія Булітко відома своєю пристрастю до частих змін. Актриса зізнається, що міняти колір волосся — риса характеру, а настрій часто залежить від зовнішності.

«Може саме тому я актриса!» — підкреслює Віка.

Впродовж останнього року вона експериментувала з різними відтінками рудого – від яскравого до глибокого. Сьогодні вранці артистка опублікувала в своєму Instagram відео, на якому можна спостерігати процес перетворення у блондинку:

«У нас, у дівчаток, часто таке буває: сьогодні хочу одне, завтра інше, сьогодні один колір волосся, а завтра абсолютно інакший. У мене таке часто, а у вас?» — поділилася вона з шанувальниками.

Тепер у Віки русяве коріння та попелястий відтінок по всій довжині волосся. На запитання, чому вона позбулася рудих локонів, Віка відповідає:

— Рудий — складний колір. Коли відростав мій рідній русявий, мені зовсім не подобався контраст. Тому фарбуватися доводилося кожні 2-3 тижні. Крім того, що це дуже відволікає від роботи, доводилося постійно знаходити час для цього. А сьогоднішній колір дуже зручний — не буде видно коріння, що відросло, та й експериментувати можна без шкоди для волосся. Наприклад, тонувати у різні кольори! До того ж, такої зачіски у мене ще ніколи не було.

Шанувальники «Дизель Шоу» можуть бути спокійні – на ювілейних концертах з 2 по 6 вересня у палаці «Україна» Вікторія Булітко буде руденькою.

«Всім гарного настрою і сміливості в експериментах!» — надихає читачів Віка.

Стежити за новинами з життя актриси можна на її сторінці Instagram.com/bulitka