«ДИЗЕЛЬ СТУДІО» ЗНІМАЄ ТРЕТІЙ СЕЗОН СИТКОМУ «ВИЖИТИ ЗА БУДЬ-ЯКУ ЦІНУ»

Творча команда «Дизель Студіо» перша в країні почала працювати після карантину. Дозняли «Вижити за будь-яку ціну-2», продовжили зйомки «На Трьох» —10 і 11 сезони. А сьогодні розбили тарілку на честь старту зйомок третього сезону «Вижити за будь-яку ціну»!

«Тиша, мотор, камера», — щодня звучить на майданчику вже місяць після закінчення режиму самоізоляції:

— Те, що ми зібралися 14 травня та найперші в країні продовжили знімати проект – дуже круто! «Вижити за будь-яку ціну» — унікальний продукт. Він збирає людей біля екранів в який би час його не транслювали по телебаченню. Глядачі чекають продовження, і я радий, що ми подаруємо їм задоволення від перегляду нових серій. Це прекрасно, весело та гарно! Дуже дякую вам. Ура команді «Вижити за будь-яку ціну»! — підбадьорює команду шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар.

Зйомки третього сезону починаються традиційно — режисер розбиває тарілку, на якій написані імена всіх, хто доклав руку до створення ситкому. Над третім сезоном буде працювати та ж знімальна група: режисер — Олексадр Островий, оператор-постановник — Юрій Мітальов, художник-постановник — Олександра Кодій.

У ролях улюблені актори шанувальників: Вікторія Булітко, Олександр Бережок, Льоша Сморігін, Віталіна Бібілів, Микола Боклан, Єгор Крутоголов, Яна Глущенко, Євген Сморігін, Євген Гашенко, Римма Зюбіна. А до них у третьому сезоні обов’язково приєднаються й нові!

НУДЬГУВАТИ НЕ ДОВЕДЕТЬСЯ

Третій сезон обіцяє внести кардинальні зміни у сюжет серіалу. За законом жанру герої будуть розвиватися та розкриватися. Локації обростатимуть новими декораціями. Але найголовніше те, що до Саші нарешті на підмогу приїдуть батьки! До вічного протистояння зятя та тещі додадуться конфлікти за участю свекра та свекрухи. На ролі вже затверджені Костянтин Ленартович та Ірина Грищенко.

— І у взаєминах Яни та Єгора виникне новий персонаж — дівчина! Симпатична сестра Яни, — інтригує шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар.

НОВІ ФАРБИ ТА «РОДЗИНКИ»

Режисер Олександр Островий налаштований на позитив і творчість:

— Усі актори вже знають своїх героїв, я на зйомках просто отримую задоволення! Ну а ми з командою постійно щось додаємо і шукаємо нові фарби у героях, локаціях, ситуаціях. Абсолютно раптово у нас у другому сезоні виник коридор квартири Миколи Петровича та Галини Федорівни. І ми обов’язково будемо продовжувати творити та додавати щось нове, щоб здивувати глядачів. Єдине, що мене засмучує, що зйомки дуже швидко закінчаться, тож будемо кайфувати кожного дня!

І ось тарілка вже розбита, шеф-редактор Олексій Бланар бажає всій знімальній групі незабутніх знімальних днів, а авторам — наснаги, запалу та натхнення творити й писати нові смішні серії!

Що з цього вийде, як зміниться життя героїв і хто все ж «виживе будь-яку ціну», побачимо скоро на каналі ICTV!

Зовсім скоро прем’єра другого сезону «Вижити за будь-яку ціну»! Стежте за анонсами в офіційних спільнотах «Дизель Студіо».