АКТОРИ «ДИЗЕЛЬ СТУДІО» ПОДІЛИЛИСЯ УНІКАЛЬНИМИ ФОТОГРАФІЯМИ З СІМ’ЯМИ

У Міжнародний день сім’ї «Дизелі» на власному прикладі нагадали глядачам, як важливо бути сім’єю.

Головна цінність «Дизель Студіо» — нести добрий сімейний гумор по всьому світу! Шанувальники знають, що «дизелі» — це не просто колеги, а справжня #дізельсемья. Вони поважають сімейні цінності, а за п’ять років у колективі з’явилося на світ 11 дітей! Продюсер «Дизель Студіо» Олексій Бланар запевняє, що зовсім не проти цього:

— Розмножуйтеся на здоров’я! Колись до мене Яна Глущенко підійшла із запитанням, чи можна завагітніти, і я сказав «так»! І кажу так кожному члену нашої команди. Діти це прекрасно.

У такому настрої команда живе дружно вже п’ять років! Усі багато працюють, щоб радувати своїх глядачів. І зізнаються, що їхні рідні завжди для них на першому місці. Ця щирість і любов відчуваються у кожній ролі та проекті — у ситкомі про пригоди сімейки Бережків «Вижити за будь-яку ціну», серіалі «Папаньки», скетчкомі «на Трьох» і, звісно, в усіх номерах «Дизель Шоу».

Давайте заглянемо за завісу особистого життя акторів «Дизель Студіо».

ПАПАНЬКІ У МОЄМУ ЖИТТІ І НА ЕКРАНІ

Головні актори серіалу «Папаньки» демонструють на особистому прикладі, як це — бути «цілодобово папанькою». Єгор і обидва Жені запевняють, що люблять свою роботу та для своїх сімей готові на все. І це ми бачимо у серіалі:

Єгор Крутоголов зі своєю дружиною Катею разом вже понад 20 років, 14 з яких вони щасливі у шлюбі. В сім’ї ростуть двоє синів:

— Сім’я для мене завжди на першому місці. Мене тягне додому, хочеться проводити час із рідними, бачити, як дорослішають мої сини. Зрештою, я хочу бути помічником своїй дружині. У мене багато спільного з героєм серіалу «Папаньки», але я у житті трошки жорсткіший і серйозніший. А Єгор і Світлана так само, як і ми з Катею, приймають одне одного та прямують до загальних цілей!

Євген Сморігін батько трьох дітей, яких вони з дружиною Лідою виховують разом у любові та турботі. Актор каже, що ніколи не загадував кількість дітей, а свою сім’ю обожнює та дуже любить проводити час разом:

— Познайомився з дівчиною, яка жила за стінкою квартири, яку я орендував. Згодом вона народила мені трьох діток. Живемо далі і слава Богу! Якщо йдемо гуляти, то всією сім’єю. Хоча дітки вже частіше хочуть залишитися вдома. Ми з дружиною не проти. Радіємо, що їм затишно у нашому домі. Обожнюємо дивитися разом фільми або мультфільми. У мого героя з серіалу «Папаньки», Жені Малишева, теж троє дітей! Наші дружини, Аня та Ліда, займалися танцями. От тільки Ліда ніколи не виїжджала на півроку. Не дай Бог. Я збожеволію один з трьома дітьми (сміється).

Євген Гашенко з дружиною Ольгою разом виховують сина Івана. Актор любить проводити час із сім’єю — з дружиною вони катаються на велосипедах, а сина папанька підтримує у будь-яких іграх і, звісно, бере активну участь у його вихованні:

— Як батько хочу навчити сина правильно ставитися до жінки, бути уважним до себе та оточуючих. Оскільки я з сім’ї медиків, дуже ретельно стежу, щоб домашні мили руки, не захоплювалися солодким і харчувалися корисною їжею (сміється).

У серіалі «Папаньки» Женя грає Микиту, який на все готовий заради своєї дружини та дочки:

— У мене батьківство проходить більш безболісно, ​​ніж у Микити (сміється). У нього все Іра вирішує, він, на відміну від мене, все ж таки підкаблучник. Але він справжній папанька і все робить для сім’ї. У цьому ми з ним схожі, звісно!

ЩО ЗА КАДРОМ У СІМЕЙКИ БЕРЕЖКІВ?

За п’ять років існування «Дизель Шоу» Вікторія Булітко стала вже заслуженою дружиною Олександра Бережка. А їхня сценічна пара вийшла за рамки шоу і створила сім’ю у ситкомі «Вижити за будь-яку ціну»! Своє особисте життя актриса ретельно приховує, але відомо, що вона вже більше п’яти років має серйозні стосунки. До актриси часто приїжджають у гості родичі:

— У мене великий будинок, я тільки за, якщо до мене приїжджає сім’я із Запоріжжя! У будь-який день, не тільки на Новий рік! Я їх дуже люблю. І вже замислювалася про те, щоб стати мамою. Розумію, що у мене багато роботи, хочеться зіграти ще багато ролей і не залишати дитину на нянь. Але я дивлюся на своїх колег і розумію, що у мене теж все вийде!

А Олександр Бережок — люблячий чоловік і батько двох синів. У нього прекрасні стосунки не тільки з дружиною та дітьми, але навіть із тещею! Чого не скажеш про його героя ситкому, Сашу. Актор із трепетом розповідає про своїх близьких:

— Сім’я — це взаємини, розуміння, діти. Це щось не фізичне, не матеріальне, а духовне. Мого дідуся вже немає в живих багато років, але я часто про нього думаю і… відчуваю. Сім’я — це коли ми любимо, розуміємо, піклуємося про близьких. Будинок, стіл, діти, приємні та веселі розмови. Я завжди мріяв про велику родину. І тепер вона у мене є!

АРТИСТКА — НЕ ЗАВЖДИ ЗОЗУЛЯ

Хоч і існує думка, що актрисам часто доводиться обирати між кар’єрою та сім’єю, дівчата з «Дизель Студіо» особистим прикладом доводять зворотне. Своє щастя Яна Глущенко знайшла якраз завдяки «Дизель Шоу». Її чоловік, Олег Збаращук — менеджер групи «ТіК» і концертний директор «Дизель Шоу». Пара вже три роки разом і виховує сина Тамерлана. Раніше актриса була трудоголічкою і навіть могла вийти на сцену із запаленням легенів, а після народження сина змінила вектор. Зараз вона транслює дуже правильне та трепетне ставлення до рідних:

— Моя сім’я — завжди на першому місці. Після народження Тамерлана попросила продюсера не викликати мене на зйомки, якщо без мене можна обійтися.

Маруся Грицук — гарна, талановита актриса та ведуча, а водночас — дружина та мама чотирьох синів. Її сім’я дуже міцна. Актриса стверджує, що сцена та материнство не взаємовиключні поняття:

— Я не намагаюся поєднати роботу та материнство. Ці два поняття абсолютно паралельні. Робота є робота, і мамою я теж залишаюся. Коли буваю у від’їзді, на концертах «Дизель Шоу», я кожного дня спілкуюся зі своїми синами через відеозв’язок.

«ВЕДУЧИЙ» БАТЬКО

А от ведучий «Дизель Шоу» Дмитро Танкович не виставляє свою сім’ю напоказ: фотографії дружини та дочки нечасто з’являються у соцмережах актора. Як каже чоловік, сім’ю, як щось особисте та потаємне, хочеться охороняти від зайвих очей. Зате розповідає, що у них вже є сімейні традиції:

— Взимку ми разом летимо відпочивати та щороку змінюємо теплі країни. Вперше полетіли на відпочинок із донькою, коли їй було десять місяців. Зараз Саші вже чотири роки. Також у нас є домашні ритуали — наприклад, неділю намагаюся зробити батьковим днем. Через роботу не завжди виходить, але прагну щотижня хоча б один день проводити з сім’єю.

Нові серії сімейного серіалу «Папаньки» дивіться вже з вівторка, 19 травня, о 20:15 на телеканалі СТБ і youtube—каналі «Фільми та Серіали Дизель Студіо»!