ВІКТОРІЯ БУЛІТКО ПІДІРВАЛА СОЦМЕРЕЖІ СВОЄЮ ПОЯВОЮ У СЕРІАЛІ «ПАПАНЬКИ-2»

11 травня стартував другий сезон комедійного серіалу «Дизель Студіо» – «Папаньки». Нова героїня Вікторії Булітко викликала захват у глядачів!

Фанати «Папаньок» по всьому світу не відриваючись дивляться нові серії улюбленого серіалу. Події розвиваються через півроку після закінчення першого сезону – у Єгора проблеми з грошима, у Жені вдома конфлікт мами та невістки, ловелас Саша став батьком семирічного сина, а у Микити народилася дочка Василина. Крім того, він зі звичайного офісного клерка перетворився на начальника:

– Мій герой повертається у банк після декретної відпустки та знайомиться з новою симпатичною співробітницею – Ольгою Миколаївною. У другому сезоні додасться трохи драми, адже Ольгу не влаштовують чисто робочі відносини, – інтригує Євген Гашенко.

Перед прем’єрою Вікторія Булітко дуже переживала і не приховувала цього:

– Ольга Миколаївна – зовсім новий для мене образ. Вона фатальна спокусниця, яка знає, чого хоче, і добивається цього будь-якими способами. Я ніколи не знаю, чи вийшло зіграти добре, поки глядачі не побачать. Тому прем’єри чекала з нетерпінням!

Хоча актриса зізнається, що сама ще нові серії не подивився:

– Боюся (сміється)! А раптом мені не сподобається? Я дуже самокритична. Мені приємно, що глядачі оцінили мою роботу. У директ надійшло багато повідомлень із різних країн з компліментами та позитивними відгуками. Звісно, коли хвалять, приємно! А от зважитися подивитися на себе у кадрі все одно складно.

І справді, після виходу нових серій стало зрозуміло, що Вікторія Булітко не тільки чудово виконала роль, але й закохала глядачів у свою героїню. Коментарі рясніють повідомленнями у стилі «Дякуємо за Віку!».

Актриса опублікувала на своїй сторінці в Інстаграм зворушливий пост із вдячністю шанувальникам:

«Дякую за ваші відгуки та компліменти! Читаю кожне повідомлення і тану … Я розумію, що все вийшло! Дякую вам! Люблю й обіймаю кожного».

Нові серії «Папаньок-2» вже сьогодні о 20:15 на телеканалі СТБ і ютуб-каналі «Фільми та Серіали Дизель Студіо»!