ЩО СПІВАЛИ ЗІРКОВІ ГОСТІ ЮВІЛЕЙНИХ КОНЦЕРТІВ «ДИЗЕЛЬ ШОУ» У ДИТИНСТВІ?

Ексклюзивно для «Дизель Шоу» зірки української естради розповіли, якими були у п’ятирічному віці. Виявилося, багато хто вже тоді проявляв свої таланти!

Ніна та Тоня Матвієнко, український шансоньє Гарік Кричевський, соліст групи «СКАЙ» Олег Собчук, Олександр Пономарьов, Слава Камінська та навіть Василь Вірастюк запевняють, що відчували потяг до музики з самого дитинства! Так Ніна Матвієнко згадує свою дочку Тоню в п’ять років. Каже, вона вже тоді була дуже талановитою:

— Тоня у 5 років була дуже цікава і вже з характером. Найбільше любила танцювати. Якщо в нас були гості, збирала всіх, вмикала музику, яку сама обирала, й танцювала!

А Гарік Кричевський співав:

— У п’ять років відбувся мій перший публічний виступ. Я був єдиним, хто вже ходив до музичної школи, тому в садочку мене змусили заспівати пісню на святі. Пам’ятаю, що був наляканий та червоний, а пісню співав про льотчиків, які повинні були врятувати літак і не впустити його на місто. Уявляєте, п’ятирічна дитина співає: «А город подумал, а город подумал, ученья идут…»

Олександр Пономарьов співав на табуретці пісню «Аист на крыше», зірка сьогоднішнього випуску «Дизель Шоу», Олег Собчук – «La Isla Bonita» Мадонни. А ось яким був володар титулу «Найсильніша людина світу» Василь Вірастюк у п’ять років? Напевно, мало хто очікував, що богатир не віджимався у дитинстві, а також творчо самовиражався: — У 5 років ми з моїми друзями Юрою та Олегом співали пісню мушкетерів у дитсадку «Сонечко»!

Зате Слава Камінська з групи «НЕАНГЕЛИ» зізналася, що у п’ять років була пародисткою. Вона прекрасно зображувала Аллу Пугачову з маминим дезодорантом у руках!

Новий випуск «Дизель Шоу» вийде в ефір вже сьогодні о 20:10 на youtube-каналі «Дизель Студіо».

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і на офіційних сторінках «Студії» в соціальних мережах.