«НА ICTV БУДЕ НАЙКРАЩИЙ НОВИЙ РІК»: «ДИЗЕЛЬ ШОУ» ГОТУЄ ПЕРШИЙ ЗА ТРИ РОКИ НОВОРІЧНИЙ ВИПУСК

1 і 2 грудня відбудуться знімальні зимові концерти «Дизель Шоу». Ці номери телеглядачі побачать в грудневих прем’єрах і в саму новорічну ніч.

«Дизель Шоу” не робили спеціальних новорічних випусків з 2018 року. Цього року, 1 і 2 грудня, відбудуться два концерти з телезйомкою у палаці «Україна». Номери, які «дизелі» покажуть на сцені у ці дні, телеглядачі побачать у грудневих прем’єрах і у новорічну ніч у багатогодинному випуску:

— Він буде дуже крутий та класний. Пишемо кращі зимові жарти та готуємо єдиний сюжет для випуску. Тобто, на глядачів чекають не просто окремі скетчі, їх чекає цілісна цікава історія, — запевняє шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар. — За традицією до нас прийдуть запрошені зірки, які готують спеціальні новорічні пісні та прем’єри. А ми для них — найсмішніші «іграшки». Сподіваємося, що новорічний випуск «Дизель Шоу» подивляться багато мільйонів телеглядачів!

У команди є майже три місяці на підготовку, тому до написання програми та репетицій будуть підходити ґрунтовно. Креативні сценаристи вже готують кумедні номери про вибір новорічних подарунків для близьких, традиційні застілля, зимові пригоди й актуальні соціальні явища, які відбуваються або відбудуться. «Дизелі» запевняють, що цього року на ICTV буде найкращий Новий рік!

Якщо ви хочете першими побачити номери, під які уся країна буде їсти олів’є та пити шампанське, приходьте на зимові концерти «Дизель Шоу» 1 і 2 грудня до палацу «Україна! Квитки вже у продажу.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і на офіційних сторінках «Студії» у соціальних мережах.