ШЕФ-РЕДАКТОР «ДИЗЕЛЬ СТУДІО» ОЛЕКСІЙ БЛАНАР СТАВ РЕЖИСЕРОМ СКЕТЧКОМУ «НА ТРЬОХ»

«Дизелі» обожнюють експерименти! Так у 10 сезоні «На Трьох» з’являться скетчі, режисером яких став автор ідеї популярного скетч-кому, продюсер і шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар.

Поки в ефірі виходять серії 8 сезону скетчкому «На Трьох», знімальна команда продовжує роботу над 10 і 11 сезонами. Днями вперше за п’ять років існування проекту режисером скетчів став шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар. Зйомки відбувалися на Мінському шосе, на посту ДАІ. Крісло режисера стало його подарунком до Дня народження:

 – 27 вересня у мене був день народження. «Студія» зробила мені неймовірний подарунок – я став режисером трьох скетчів «На Трьох»! Було просто бомбезно! Не знаю, що вийшло. Стежитиму на постпродакшені.

Як шеф-редактор і продюсер, Олексій Бланар завжди регулює процес створення телевізійного продукту від ідеї до здачі готової серії на канал. Однак, досвід роботи на знімальному майданчику в якості самостійного режисера, був у нього вперше. Шеф-редактор сидів у кріслі режисера, на хлопавці написали «режисер Олексій Бланар», і весь процес зйомки відбувався під його керівництвом. Не обійшлося і без кумедних ситуацій:

– У перший же день, як ми заїхали на наш пост ДАІ, помічаємо, як з-за рогу виїжджає патрульна поліція. Напевно, хотіли стати на наше місце… побачили пост і розвернулися! Подумали, що ми «свої», – сміється Олексій. – А ми дійсно тут, як свої. Вже багато років знімаємо на одному і тому ж місці. Водії фур точно знають, що тут працюють «дизелі» та постійно сигналять.

Скетчі, які зрежисирував Олексій, можна побачити вже у 10 сезоні «На Трьох». А нові серії 8 сезону дивіться цієї п’ятниці, 2 жовтня, о 22:50 на youtube-каналі «Фільми та Серіали Дизель Студіо».

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і на офіційних сторінках «Дизель Студіо» в соціальних мережах!