ОЛЯ ПОЛЯКОВА, ОЛЕГ ВИННИК, ОЛЕКСАНДР ПОНОМАРЬОВ І ГОСТРОСОЦІАЛЬНІ ЖАРТИ — ЯК «ДИЗЕЛЬ ШОУ» ДРУГИЙ ДЕНЬ СВЯТКУЄ СВІЙ ЮВІЛЕЙ

3 вересня у палаці «Україна» відбувся другий з п’яти ювілейних концертів «Дизель Шоу». На сцені гумористів привітали топ-зірки української естради — Оля Полякова, Олег Винник, Олександр Пономарьов та переможці українського національного відбору конкурсу «Євробачення» група «Go_A».

Перший ювілейний концерт «Дизель Шоу» довів усім, що люди скучили! У коментарях у соціальних мережах одні глядачі дякують гумористам за шоу, а інші — чекають перенесеного Всеукраїнського туру.

Якщо у перший день свого ювілейного марафону гумористи жартували, що виступають підпільно, то на другому концерті вони стали сміливішими, програма — більш насиченою, а гостей і подарунків — більше. Вчора жартували на гостросоціальні теми:

— Ми не можемо ігнорувати тему карантину, місцевих виборів і того, що на них йдуть наші колеги. З одного боку, шкода, що ряди артистів рідшають. А з іншого боку, тем для жартів стає все більше, — розповідає художній керівник «Дизель Студіо» Єгор Крутоголов. — Так, вийшло гостро. Але ж ми соціальне шоу і швидко реагуємо на всі зміни у суспільстві. Жартуємо про те, що відбувається з поліцією, медиками, освітою та виборами.

На цьому концерті Вікторія Булітко подарувала глядачам пісню на злободенну тему — поділ країни на зони:

— Я дуже вдячна авторам і продюсерам, тому що люблю сатиру. А то мені пропонують самі лише сімейні теми! З величезним задоволенням готувала пісню у стилі шансон «Голуби летят над красной зоной», — ділиться емоціями актриса.

ЗІРКОВИЙ БОМОНД НА КОНЦЕРТІ «ДИЗЕЛЬ ШОУ»

Як заведено, День народження починають з подарунків. Так і на «Дизель шоу» у номері відкриття вивезли велику подарункову коробку, про яку заявили ще минулого року на святкуванні чотириріччя. Виявляється, всередині були заховані Олег Винник і Оля Полякова! Артисти провели з гумористами весь концерт і кожен з них заспівав по дві пісні, а також взяв участь у двох номерах. Королева Ночі змусила глядачів піднятися зі своїх місць і танцювати, а Олег Винник подарував справжнє задоволення всім «вовчицям». Особливо Вікторії Булітко, яка відбивала від нього фанатів в одному з номерів.

Глядачі звикли, що зазвичай «дизелі» запрошують зірок тільки на новорічні концерти. Але ж у гумористів ювілей! Тому дивувати відомими гостями будуть кожен день:

— Ми дуже задоволені тим, кого вдалось запросити. І дуже вдячні за те, що вони прийшли, — розповідає шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар. — А це улюбленці публіки Оля Полякова та Олег Винник, чудова актриса Руслана Писанка, наш хороший друг і актор Київського академічного драматичного театру на Подолі Максим Максимюк, Олександр Пономарьов із прем’єрою нової пісні. І суперсюрприз для глядачів — Вєрка Сердючка! Приємно було спостерігати на сцені за міс Всесвіт «Plus Size» та володаркою грудей 13 розміру Мілою Кузнєцової. У нас вийшла дуже насичена програма. А що ви хотіли? Ми святкуємо п’ятиріччя з розмахом!

Артисти завжди йдуть назустріч задумам гумористів — імпровізація або спеціальний номер. Так залу дуже сподобалася історія про те, як карантин пережила олімпійська збірна. Руслана Писанка, Міла Кузнєцова та Максим Максимюк в образах спортсменів зірвали бурхливі овації! Розсмішив зал і Євген Нікішин, виконавши забавний брейк в яскравому спортивному трико.

А друг «Дизель Шоу» Олександр Пономарьов вже вдруге представив на сцені палацу «Україна» свою прем’єру:

— Здається, з’являється добра традиція презентувати свої нові пісні на «Дизель Шоу». Вперше це було на зимовому концерті минулого року, сьогодні – вдруге. Я співаю «Гарна» для всіх чарівних жінок, що сидять у залі, — зізнається Олександр Пономарьов.

Також привітати гумористів з ювілеєм прийшли переможці національного відбору «Євробачення» група «Go_A» з піснею «Соловей».

Попереду у «дизелів» три концерти 4 вересня, 5 вересня і 6 вересня. Гумористи обіцяють, що є у них ще козирі в рукавах! Запрошують усіх відсвяткувати ювілей разом.

Більше новин на сайті dizelstudio.com і на офіційних сторінках «Дизель Студіо» в соціальних мережах.