ГРИГОРІЙ РЕШЕТНІК: «Я ЛОВИВ «ДИЗЕЛІВ» В УНІВЕРІ, ЩОБ ВИПРОСИТИ КВИТОК НА ЇХНІЙ КОНЦЕРТ»

4 вересня «Дизель Шоу» представило публіці свій третій ювілейний концерт у палаці «Україна». За лаштунками шоу телеведучий Григорій Решетнік зізнався, що давно є шанувальником творчості «дизелів» і передав привіт мамі Єгора.

«Дизель Шоу» продовжує вражати глядачів своїми грандіозними концертами та зірковими інтеграціями в шоу. Так у третій вечір привітати гумористів прийшов Григорій Решетнік зі своєю дружиною Христиною та синами Іваном і Дімою.

Оскільки цього року старший син Решетніків, Ваня, пішов у перший клас, «дизелі» підготували для них спеціальний номер про папаньок на 1 вересня.

За лаштунками Григорій згадував юність у рідному Миколаєві. Тоді телеведучий навчався у Миколаївській філії Києво-Могилянської академії (зараз – Чорноморський Національний університет імені Петра Могили) на факультеті «Фінанси», а риторику у нього викладала мама Єгора Крутоголова:

— Я хочу передати вам, Олено Вікторівно, вітання та подякувати за дуже цікаві пари! Пам’ятаю, яка ви класна та сучасна, впевнений, такою і залишаєтесь, — заявив Григорій. — Коли ми були студентами, «дизелі» вже збирали повні зали, і видерти квиточок на їхній виступ було нереально! Я пам’ятаю, як виловлював хлопців в універі, щоб хоч якось отримати прохід. Тоді я і мріяти не міг, що буду стояти з ними на одній сцені. Гадаю, що і хлопці тоді також не передбачали, що миколаївці підкорять столицю. Ми круті, респект «Дизель Шоу»! 

Єгор Крутоголов був приємно здивований цим фактом:

— Якщо чесно, не пам’ятаю такого, але у мене немає підстав не вірити Гриші. Напевно, я вже тоді «зазвіздився» та відганяв його тильною стороною долоні, мовляв, відійди, хлопчик, — віджартовується Єгор. — Насправді, мені дуже приємно, що миколаївські хлопці зустрічаються через роки у Києві на самій вершині шоу-бізнесу!

5 і 6 вересня відбудуться ще два концерти «Дизель Шоу» на честь ювілею. Актори заряджені натхненням і кращими жартами. Запрошують усіх на свій день народження та обіцяють, що не розчарують!

Більше новин на сайті dizelstudio.com і на офіційних сторінках «Дизель Студіо» у соціальних мережах.