ОЛЕГ ВИННИК ПЕРЕРВАВ НАПРУЖЕНІ РЕПЕТИЦІЇ «ТАНЦІВ З ЗІРКАМИ», ЩОБ ПРИВІТАТИ «ДИЗЕЛЬ ШОУ» З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

На другому ювілейному концерті «Дизель Шоу» гумористи зробили справжній подарунок для своїх глядачок і запросили на сцену Олега Винника. Покровитель «вовчиць» виконав дві пісні!

Святкування ювілею «Дизель Шоу» триває! Відбувся вже другий по-справжньому грандіозний концерт у палаці «Україна». До зоряного списку гостей нарешті приєднався Олег Винник!

— Наші глядачки обожнюють Олега. Та й ми теж! Тому запросили його на своє свято, —зізнається художній керівник «Дизель Студіо» Єгор Крутоголов. — Ми два роки поспіль у його день народження, 31 липня, звали Олега у вітальних постах у наших соціальних мережах в гості. І він прийшов на наш ювілей!

Олег Винник виконав на сцені палацу «Україна» два своїх суперхіти — «Вовчиця» та «Наталі». А також взяв участь у двох номерах концертної програми. Без «вовчиць» не обійшлося! 

За лаштунками співак привітав «дизелів» із ювілеєм ще раз і пообіцяв повернутися:

— Я дуже вдячний вам за ваші необразливі жарти про мене. Жартувати так, щоб людина не образилася і сама з себе посміялася – це дуже професійно та талановито. Бажаю вам тільки перемог та нових звершень! Знайте, що на ваші 50 років Олег буде у вас. 

Попереду у «дизелів» ще три концерти, на яких також всіх чекають сюрпризи, подарунки та яскраві шоу. Артисти запрошують і чекають всіх на своєму дні народження 4 вересня, 5 вересня і 6 вересня у палаці «Україна»!

Більше новин на сайті dizelstudio.com і на офіційних сторінках «Дизель Студіо» у соціальних мережах.