«У МЕНЕ ВКРАЛИ ВСІ ГРОШІ, ТАК МИ І ПОДРУЖИЛИСЯ», – ОЛЕГ СОБЧУК РОЗПОВІВ ЕКСКЛЮЗИВНО НА «ДИЗЕЛЬ ШОУ» ІСТОРІЮ ЗНАЙОМСТВА З ЄГОРОМ КРУТОГОЛОВИМ

4 вересня учасники групи «СКАЙ» прийшли привітати «Дизель Шоу» з п’ятирічним ювілеєм. Виявилося, не просто так, а по великій дружбі. Колись Єгор Крутоголов допоміг Олегу Собчуку вижити у Буенос-Айресі.

У «Дизель Шоу» марафон святкових концертів у палаці «Україна» на честь п’ятиріччя. Привітати гумористів вже приходили Вєрка Сердючка, Олег Винник, Оля Полякова, Григорій Решетнік, TAYANNA, Оля Цибульська, Ніна та Тоня Матвієнко, Арсен Мірзоян, Гена Вітер, Гарік Кричевський та інші. 

На третьому ювілейному концерті виступила і група «СКАЙ». Артисти виконали два своїх хіти – «Тебе це може вбити» і «Подаруй світло». Прямо на сцені Олег Собчук заявив, що друга пісня призначена для дружини Єгора Крутоголова — Каті:

— На репетиції до мене підійшов Єгор і попросив заспівати додатково «Подаруй світло», — розповів музикант. — Сказав, що Катя її дуже любить. Хіба я міг відмовити людині, яка десять років тому врятувала мене від голодної смерті у Буенос-Айресі?! Тоді у мене було на місяць лише 250 доларів, які вкрали в готелі! Єгор посміявся, але виручив мене. З тих пір дружимо.

Виявилося, що артисти познайомилися ще 2010 року на зйомках проекту «Битва українських міст». Тоді вони місяць провели у столиці Аргентини.

— Катя була на шостому місяці вагітності, а я вештався по закордонах, — сміється Єгор Крутоголов. — Пам’ятаю, як Олег залишився без прожиткового українського мінімуму по дурості: залишив на подушці всі гроші, а персонал забрав їх, як чайові!

На запитання, як актор підтримав колегу, віджартовується:

— Молитвами та танцями з бубнами. Як бачите, допомогло! Вижив і сьогодні, на нашому грандіозному святі виконав улюблену пісню моєї дружини на сцені «Дизель Шоу». Дякую!

Попереду у артистів ще два ювілейних концерти у палаці «Україна» – 5 та 6 вересня. На святкування дня народження чекають усіх!

Більше новин на сайті dizelstudio.com і на офіційних сторінках «Дизель Студіо» у соціальних мережах.