«ДИЗЕЛЬ СТУДІО» ЗНЯЛИ ТРЕТІЙ СЕЗОН СИТКОМУ «ВИЖИТИ ЗА БУДЬ-ЯКУ ЦІНУ»

Пригоди божевільної сімейки Бережків тривають! Багато нових персонажів, ще більше гумору та перші сцени на природі — третій сезон відзнято!

Поки глядачі дивилися другий сезон ситкому «Вижити за будь-яку ціну», знімальна команда «Дизель Студіо» працювала над третім! 18 вересня відбулася остання зміна знімального процесу. Режисер Олександр Островий підкреслює, що сім’єю стали не тільки кіношні Бережки, але й усі присутні на майданчику:

— Я гадаю, що скоро ми всі разом будемо виїжджати на природу відпочивати, бо вже не уявляємо свого життя одне без одного! Третій сезон буде неймовірним. У нашій домашній атмосфері ми багато творили та імпровізували, наш настрій обов’язково передасться глядачеві!

Відомо, що події другого і третього сезонів йдуть встик один з одним. Однак сюжет робить крутий поворот — до Саші приїжджають з Миколаєва його батьки! Тепер у звичайній столичній квартирі будуть уживатися три сім’ї. Але і це ще не все.

БАГАТО НОВИХ ПЕРСОНАЖІВ

До вже улюблених героїв у третьому сезоні додадуться абсолютно нові. Так у взаєминах Яни та Єгора з’явиться дехто третій:

— У нашої сусідської парочки дійсно буде гостя, сестра Яни, Яся. Але навіщо вона приїхала, звідки та яку роль зіграє, поки це нехай буде сюрпризом для глядачів, — інтригує шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар.

Примітно, що глядачі познайомляться з друзями або родичами кожного головного персонажа. Другорядні герої будуть з’являтися в одній або кількох серіях. До Петровича приїдуть брат і армійський друг, у Єгора теж буде особливий гість, а Саші доведеться певний час жити з батьками.

Відомо, що на ролі Валентини та Вадима Бережків творча рада проекту затвердила акторів Костянтина Лінартовича та Ірину Грищенко, відому шанувальникам «Дизелів» за серіалом «Папаньки». За сюжетом батьки Сашка з… Миколаєва!
Не забули творці й про героїв, які з нами із самого початку історії. У нових серіях всі другорядні персонажі першого сезону заживуть новим життям.

— Дід, бармен, подруга Галини Федорівни Світлана — вони вже стали самостійними героями зі своєю історією. Особливо, дід — дуже яскравий персонаж, якому дозволено все. Він і в барі «зависає», і до Бережка в гості приходить, і до Єгора часто заходить. Може просто сидіти та розмовляти з Богом, — інтригує режисер.

Третій сезон здивує різноманітністю персонажів і навіть у маленького Льошки з’явиться подружка, заради якої він у Єгора позичить квартиру!

ПЕРСОНАЖІ СИТКОМУ ВПЕРШЕ ВИЇХАЛИ НА ПРИРОДУ

Усі серії, які вже бачили глядачі, знімалися у павільйоні. І тільки у фінальній серії третього сезону персонажі серіалу вперше в історії українського кіно вийдуть на вулицю – всі разом вирушать на природу. Там із ними станеться дуже хвилююча пригода. Але про це докладніше у нових серіях!

І звісно, куди ж без нововведень в інтер’єрах. У квартирі Саші та Віки з’являться нові фотографії, глядачі ще частіше будуть бувати в гостях у Єгора та Яни, у барі і на сходовій клітці.

До речі, а що з квартирою батьків Віки? Чи прискорить приїзд батьків Саші ремонт, чи три сім’ї і надалі будуть тулитися в «трьошці» Бережків? Дізнаємося вже наступного тижня.

Прем’єра третього сезону «Вижити за будь-яку ціну» у п’ятницю, 23 жовтня! Не пропустіть!