ЕКСКЛЮЗИВНІ ДИТЯЧІ СПОГАДИ ОЛЕГА ВИННИКА, АРСЕНА МІРЗОЯНА ТА ГРИГОРІЯ РЕШЕТНІКА ДЛЯ «ДИЗЕЛЬ ШОУ»

Під час святкових ювілейних концертів «Дизель Шоу» ми запитали у запрошених зірок, чи пам’ятають вони себе у 5 років? Виявилося, що Олег Винник, Арсен Мірзоян та Григорій Решетнік були дуже самостійні у цьому віці.

«Дизель Шоу» виповнилося п’ять років! За цей час ми встигли стати гумористичним шоу країни з найбільшою кількістю переглядів, отримати престижні українські та міжнародні телевізійні премії, вирушити у тур по Європі та Америці і поставити два рекорди України! За лаштунками ювілейних концертів ми поцікавилися у наших зіркових гостей, а чи пам’ятають вони свої досягнення у п’ятирічному віці?

Здається, що у п’ять років ми були ще зовсім дітьми. Та тільки це не заважало декому вже помітно подорослішати. Арсен Мірзоян і Олег Винник, наприклад, переконують, що були вже дуже самостійними. Арсен сам повертався з дитячого садка додому:

— Мене ніхто не забирав із садочка, я сам додому приходив. Зранку, звісно, ​​відводили, бо треба ж було розбудити та зібрати , — згадує артист.   — Пам’ятаю це солодке відчуття, коли тебе везуть на санчатах, а ти ще досипаєш… А от додому біг сам.

А Олег Винник вразив історією про свою практично втечу з дому, яку він скоїв у три роки:

— Я пам’ятаю себе навіть у три роки! Одного ранку прокинувся вдома один. І не придумав нічого кращого, ніж відправитися до мами на роботу! Додумався взяти велику кружку і розбити нею вікно! Не знаю, як я випав, залишився цілим і не порізався, — розповідає співак. — Але все пройшло нормально, і я навіть дібрався до місця призначення — знайомі побачили мене на вулиці одного і підвезли! Найкумедніше те, що я чобітки взув не на ту ногу. 

А ось Григорій Решетнік у садок не ходив і до 7 років був удома з мамою:

— Я був дуже пасивною дитиною у ті роки, більше часу проводив з мамою. Але пам’ятаю, як ввечері біг до паркану дитсадка, де чекав двоюрідного брата, щоб погратися з ним. 

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і на офіційних сторінках «Студії» в соціальних мережах.