«ЗАРАДИ РОЛІ ГОТОВИЙ ТЕРПІТИ»: ЄВГЕН СМОРІГІН ВПЕРШЕ ВІДРОСТИВ ЩЕТИНУ

Актор «Дизель Студіо» Євген Сморігін продовжує зйомки у третьому сезоні серіалу «Вижити за будь-яку ціну» в образі діда. Заради цієї ролі актор вперше у житті погодився відростити бороду.

Зйомки серіалу про сімейку Бережків «Вижити за будь-яку ціну» тривають! Нещодавно стартувала робота вже над третім сезоном. У нових серіях ми більше дізнаємося про улюблених героїв: про роботу Вікі та хобі Саші, побачимо, як живуть Єгор із Яною, та й колоритного діда-п’яничку глядачі бачитимуть частіше.

Для нового сезону Євген Сморігін зважився підкоригувати свій образ:

— Під час підготовки до зйомок третього сезону ми з художником-гримером Іриною Бєліною знову обговорювали мою зовнішність. Вирішили, що буде правдоподібніше та цікавіше, якщо у діда буде щетина. Все-таки він частий гість бару і не надто охайний персонаж, — сміється Євген Сморігін.

У першому сезоні дідові клеїли тільки вуса та додавали почервоніння на обличчя, але у третьому — він буде неохайний по-справжньому. Щоправда, актор зізнається, що щетина йому не подобається:

 — Мені не дуже комфортно з бородою, та й не пасує вона мені зовсім – дуже старить і додає «бомжуватості» зовнішньому вигляду. Але роль важливіше! Як тільки завершаться зйомки «Вижити за будь-яку ціну», відразу поголюся. Тим більше, майже одразу продовжиться робота у «На Трьох», а у скетчах я найчастіше знімаюся у ролі бабусі (сміється).

Вже восени прем’єра другого сезону «Вижити за будь-яку ціну»! Стежте за анонсами в офіційних спільнотах «Дизель Студіо».