ЛІЛІЯ РЕБРИК ДО КІНЦЯ ЛІТА БУДЕ ВАГІТНОЮ

Актриса опублікувала у своєму Інстаграмі фотографію з животиком, що помітно округлився. Шанувальники здогадалися, що це означає старт зйомок третього сезону серіалу «Папаньки».

У фіналі другого сезону «Папаньок» глядачі дізналися, що у родині Єгора Козаченка (актор Єгор Крутоголов) буде поповнення — Свєта (Лілія Ребрик) вагітна! У продовженні історії героїня буде вже на 8-му місяці:

— Моя Свєтка (героїня Лілії Ребрик у «Папаньках») наприкінці другого сезону заявила, що вона при надії. Ясна річ, я буду грати вагітну. Зможу Їсти все, що завгодно, та поводитися, як захочу. Мені дуже подобається такий розвиток подій, вагітність – особливий стан душі. Буду переживати спеку у нашому кіношному заміському будинку у прекрасному оточенні, — радіє Лілія Ребрик.

Актриса також підкреслила, що це друга в її кар’єрі «кіновагітність». Показово, що у житті Лілія теж двічі була у цьому стані:

— На жаль, ще жодного разу не було такого, щоб я булу вагітна у житті та у серіалі одночасно. А хотілося б по-справжньому пережити цей стан на камеру. Що ж, є над чим працювати, — сміється Лілія.

Нагадаємо, що 28 липня стартували зйомки третього сезону серіалу «Папаньки» на замовлення телеканалу СТБ. У нових серіях герої переїдуть за місто. Сценаристи та продюсери підготували дуже багато сімейного та життєвого гумору, а відносини батьків та дітей вийдуть на новий рівень. У сім’ях головних героїв з’являться нові інтриги, розбіжності та навіть любовні трикутники.

Як папаньки будуть справлятися з новими сюрпризами долі, чи знайдуть спільну мову зі своїми близькими і чи зможуть залишитися кращими для своїх дітей? Побачимо у третьому сезоні!

 Прем’єра нового сезону серіалу «Папаньки» запланована на весну 2021 року на каналі СТБ. Стежте за новинами на сайті dizelstudio.com і на офіційних сторінках «Студії» у соціальних мережах.