ВІКТОРІЯ БУЛІТКО ПОХВАЛИЛАСЯ СЕКСУАЛЬНИМ ВБРАННЯМ У СВОЄМУ ІНСТАГРАМІ

Актриса «Дизель Студіо» Вікторія Булітко поділилася у своєму інстаграмі враженнями від першого за період карантину концерту «Дизель Шоу» в Одесі. Актриса розповіла, чому одягла короткі шорти і що відчувала на сцені.

8 серпня відбувся концерт «Дизель Шоу» — перший за півроку. На сцені Одеського академічного театру музичної комедії ім. М. Водяного виступали улюблені артисти: Єгор Крутоголов, Вікторія Булітко, Євген Сморігін, Яна Глущенко, Олександр Бережок, Євген Гашенко, Маруся Грицук, Дмитро Танкович, Сергій Писаренко та Євген Нікішин.

На сцену артисти вийшли в яскравих літніх вбраннях. Глядачі одразу оцінили відвертість костюма Вікторії Булітко. Актриса сяяла на сцені у коротких шортах, які підкреслювали її спокусливі форми.

«Здається, я вперше вийшла на сцену у такому відвертому вбранні. Ну а що! Літо, спека, Одеса. Коли, якщо не зараз?» — розповіла у своєму інстаграмі актриса.

Глядачі звернули увагу, що Вікторія насолоджувалася на сцені та її заохочували захоплені погляди публіки! Після концерту шанувальники завалили її компліментами у соціальних мережах.

Звісно, порадувала глядачів і нова суперактуальна програма «Дизель Шоу» з жартами про Одесу, карантин, штрафи та пригоди з заручниками. Актори були щасливі знову зустрітися з улюбленими глядачами:

«Це щастя — бачити повний зал щасливих очей. Щастя — чути оглушливі оплески. Щастя — ділитися своєю енергією і отримувати вашу у відповідь. Заряд нереальний », — зізнається Вікторія Булітко.

Тепер «дизелі» вирішили ще більше здивувати своїх шанувальників! Вони готуються дати поспіль п’ять ювілейних концертів з 2 по 6 вересня у київському палаці «Україна».

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і на офіційних сторінках «Дизель Студіо» у соціальних мережах.