ПОДУМАТИ ТА ВІДПУСТИТИ: «ДИЗЕЛІ» РАДЯТЬ, ЯК ПРАВИЛЬНО ЗАГАДУВАТИ БАЖАННЯ

Новий рік – чарівне свято, від якого ми підсвідомо чекаємо дива. Тому і загадуємо бажання, вигадуємо різні ритуали, сподіваючись, що цього разу неодмінно все здійсниться. Ось і в новорічному «Дизелі Шоу» ви побачите номер на цю тему. Віка має одне дуже важливе бажання. Але як все зробити правильно, щоб сталося новорічне диво? Виявляється, наші актори знають перевірені методи.

31 грудня в одному з номерів «Дизель Шоу» Вікторія Булітко та Сергій Писаренко перетворяться на подружню пару. Напередодні свята Віка загадала, щоб Сергій кинув пити, і у неї майже вийшло. Саме це «майже» завжди все псує. Може, вона щось не так зробила? Чи з деякими бажаннями навіть чари не допоможуть? Про всяк випадок ми розпитали героїв цього номера та інших акторів, як, на їхню думку, слід загадувати новорічні бажання.

– Напередодні Нового року моя дружина пише список того, що має статися чи змінитись у майбутньому. Потім згортає цей папірець і ховає кудись. Наступного року або навіть через кілька років вона знаходить його та дивиться, чи справдилося щось,розповідає свої сімейні традиції головний герой номера Сергій Писаренко. – Я такого не роблю. Я ставлю перед собою завдання та намагаюся весь час думати про них. Тільки тоді вони можуть реалізуватися, якщо по-справжньому хотіти.

Такої ж думки й його сценічна дружина – Вікторія Булітко.

– Про бажання потрібно часто думати. І не просто думати, а уявляти, ніби воно вже реалізувалося. Наприклад, цього року я купила новий автомобіль. Я думала про це, уявляла, як їздитиму за кермом, і все справдилося. Думки матеріалізувалися, а може, я просто багато працювала та накопичила, – як завжди з гумором відповідає наша актриса.

Думати про бажання, ніби воно вже реалізувалося, але не повсякчас – довірити цю справу Всесвіту – радить Юлія Мотрук.

– Кожне бажання має бути своєчасним. Це означає, що статися воно має, якщо ви по-справжньому внутрішньо будете готові до нього. Але я раджу відпускати свої думки у Всесвіт. Хочете – на папері напишіть, засуньте його у кульку та відпустіть її. Головне – не думати постійно, – впевнено заявляє Юля. – Коли ти відпускаєш бажання та не «трусишся» над ним щодня, тоді момент його виконання вдвічі приємніший. У мене є зошит, де я пишу деякі свої бажання. Нещодавно я його відкрила та розплакалася: те, що я написала, здійснилося. Нехай через 2 роки, але здійснилося.

Якщо ви не хочете чекати 2 роки, то ось вам порада від Марусі Грицук. Спосіб швидкодіючий, бо ж і діяти потрібно швидко, щоб встигнути загадати бажання.

– У Новий рік під бій годинника у мене завжди 12 бажань. Вони практично однакові щороку. Може, трохи банальні: щоб усі були здорові. І я всіх близьких перераховую. Якраз десь 12 і виходить, – каже Маруся.

А ось Яна Глущенко не проти відомого методу – написати, спалити та випити.

– Звісно, написати на папірці, швидко спалити, кинути у шампанське попіл та випити. Встигнути треба за 10 секунд, – сміється Яна. – Я, чесно, не пам’ятаю, що в мене збувалося, а що ні після цих усіх маніпуляцій.

Ну а якому методу довіритись – це вже обирати вам. Але пам’ятайте, якщо хочете весело та цікаво провести Новий рік – зустрічайте його разом із «Дизель Шоу». Вмикайте 31 грудня о 20:00 ICTV. І тоді це ваше бажання обов’язково здійсниться! Перевірено, працює!

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.