КАНІКУЛИ З «ДИЗЕЛЯМИ»: ЄГОР КРУТОГОЛОВ РОЗПОВІВ, ЩО ОБОВ’ЯЗКОВО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ 1 СІЧНЯ

Ну що? Як провели новорічну ніч? Усі салати вже доїли? Ми починаємо нову, веселу та дуже новорічну рубрику «Канікули з «дизелями», де розповімо про традиції, смішні історії та найтепліші спогади наших акторів про зустріч Нового року. Готові? Тоді перше січня ми проведемо з Єгором Крутоголовим! За яких обставин він прокинувся на батареї? Що порадить обов’язково зробити 1 січня? І яким для нашого актора був 2021-й? Дізнаєтесь просто зараз!

Різний, як і у всіх, – саме так Єгор Крутоголов характеризує 2021 рік.

– Наша студія виконала річний план. Нас уже 11 акторів. Ми, як і раніше, перші у телерейтингах. Ми бачимо, відчуваємо народну любов і вдячні всім за це, – каже Єгор. – Сподіваюся, далі буде лише краще.

Звісно, краще! Головне лише у це вірити. Хоча наш актор – справжній реаліст. А за всю віру в новорічну магію у його сім’ї відповідає дружина Катя.

– Дружина дуже любить це свято. Я іноді кепкую з неї, але сам думаю: добре, що вона зберегла це дитяче захоплення. Напевно, буду їй підігравати – може і мене наздожене відчуття усього цього чарівництва, – відверто розповідає актор.

Добре, якщо дружина відповідає за свято. То які ж сімейні традиції є у ​​подружжя Крутоголових?

– Починаючи з першого грудня Катя з Льовою (старший син Єгора – ред.) дивляться «Один удома». Цей фільм створює їм святковий настрій. Звісно ж, прикрашаємо будинок усередині та зовні. Цього року хотіли прикрасити ялинку у дворі – у нас росте велика. Але коли я дізнався, що це коштує, як новий Айфон, то подумав, що рентабельніше зробити подарунок дружині, – сміється Єгор.

І це правильно. Адже дружина з подарунком краще, ніж дружина без подарунку – для чоловіка безпечніше так точно. Ми теж жартуємо, адже у «Дизель Шоу» інакше не буває. А от які традиції у Єгора Крутоголова 1 січня – це ми теж зараз розповімо.

– Перше. Коли ви прокинулися, намагайтеся не наступити на людей, які сплять. Друге. Відкрийте холодильник і дістаньте Олів’є – три ложечки одразу. Третє. Можете почитати всі вітальні повідомлення, але відповідайте не одразу, почніть десь після обіду. І як бонус – увечері можете поїхати до когось у гості, щоб поїсти вже за чужий рахунок, –знову жартує Єгор Крутоголов.

Цікаво, чи йому було так само весело, коли він прокинувся на батареї? Так, ось така цікава подробиця про зустріч Нового року з’ясувалась під час нашої розмови.

– Мені було років 18-19, ми святкували Новий рік великою компанією. Якоїсь миті я заснув і притулився до батареї. А вона була не просто гаряча – ядерна! Сон як рукою зняло, я підскочив і вибіг на танцпол. Взагалі тоді не зрозумів, що сталося, – поділився спогадами з юності актор.

Ну, а ви де прокинулися 1 січня вже 2022 року? Пишіть у коментарях та залишайтеся разом із «дизелями».

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.