СОТНІ ОБРАЗІВ, ЛЮБОВ ДО «ФРИКІВ» ТА БОЯЗНЬ БЛОНДИНОК: АКТЕРИ «ДИЗЕЛЬ СТУДІО» РОЗПОВІЛИ ПРО РОБОТУ У СЕРІАЛІ «НА ТРЬОХ»

Вже сьогодні вийдуть фінальні серії 11 сезону улюбленого всіма скетчкому «На Трьох». Ми розпитали акторів, за що вони люблять проект, як народжуються їхні образи, кому та кого грати найскладніше? А також розповімо, коли чекати на продовження серіалу – про це читайте далі.

Ми недарма кажемо, що «На Трьох» – усіма улюблений серіал. Це доводять рейтинги. Щороку проект стабільно їх зміцнює.

– Унікальність «На Трьох» у тому, що не важливо, це зима, осінь, весна чи літо, наш скетчком показує незмінно гарні цифри, і глядач незмінно добре його дивиться, – розповів шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар під час зйомок 11 сезону.

За всіма цими цифрами – багаторічна робота згуртованого та талановитого колективу. Хоча сам секрет успіху простий: якісний та актуальний гумор, а також неймовірна акторська самовіддача.

– За один день ми можемо знімати 12-14 скетчів. Це доволі багато, але водночас дуже цікаво. Я можу по 10 разів з’явитися у кадрі у різних образах, – розповідає Євген Гашенко.

У відповідь його колега Євген Сморігін ділиться особистим рекордом.

– Мій особистий рекорд – 7 різних образів за знімальний день. Здається, ми знімали скетч на нашій локації СТО і туди приходили і дід, і бабця, і навіть Дід Мороз. Мені саме цим і подобається «На Трьох» – різноманітністю образів, – додає Женя.

 А ось Вікторія Булітко досі згадує один свій образ – їй довелося перетворитися на жінку з 90-х.

– Я була шокована (у хорошому сенсі), коли мене так вбрали. Сиджу на гримі та гадаю: звідки це все до нас прийшло? Але ж було модно, – згадує Віка.

Також актриса зізналася, які образи їй даються найскладніше.

– Кого мені не просто грати, то це блондинок. Я не тільки біле волосся маю на увазі. Мені складно бути такою собі дурепою. Як би я не намагалася. При цьому колеги та режисер кажуть, що все добре. Але особисто мені не дуже подобається. Я доволі самокритично до себе ставлюся, – зізнається Віка.

Євген Гашенко кайфує від образів «фріків».

– Я люблю грати «фріків». І чим «фріковішим» виходить персонаж, тим краще. Ці образи можуть народитися на гримі, наприклад. Адже у сценарії у нас просто написано «чоловік», а моє завдання як актора вже його доопрацювати. Можу придумати йому «шепелявість», художник-гример може приліпити вуса, і ось такий персонаж уже живе у скетчах «На Трьох», – розкриває секрет роботи Женя. – Мені подобається «На Трьох», бо тут ти проживаєш купу життів за короткий час.

Скільки цих життів Женя Гашенко прожив за 6 років – порахувати складно. Це завдання із зірочкою для кожного актора.

– «На Трьох» – це не робота, це гарно проведений час під час знімального процесу. Мені кайфово працювати з колегами та зі знімальною групою, – ділиться Дмитро Танкович – наш неперевершений майстер імпровізації.

Ну якщо всім так подобається, ми продовжуємо! Автори та актори «Дизель Студіо» вже зняли для вас новий, 12-й сезон. Також в ефір вийдуть не показані раніше серії 7-го сезону з улюбленими акторами та спеціальні бонусні серії проекту. Коли відбудеться прем’єра, розповімо трохи згодом. А наразі дивіться фінальні серії 11 сезону. Що на вас чекає? Звісно ж, гумор та улюблені герої у найкомічніших ситуаціях. Вмикайте о 22:50 наш ютуб-канал та насолоджуйтеся новими історіями.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.