ЯК ЗУСТРІТИ ІДЕАЛЬНИЙ НОВИЙ РІК – 11 ПОРАД ВІД АКТОРІВ «ДИЗЕЛЬ ШОУ»

Це свято дуже особливе! Адже не дарма кажуть: як його зустрінеш, так і проведеш. Тому й хочеться, щоб усе пройшло ідеально. Яким бачать ідеальний Новий рік актори «Дизель Шоу» – читайте 11 життєвих порад!

Ялинка, олів’є, мандарини, шампанське… щороку одне й те саме, але таке вже це свято. Традиції – справа хороша та смачна. Але чи можна зробити Новий Рік ідеальним? Актори «Дизель Шоу» мають свої рецепти. Читайте та запам’ятовуйте складові.

Єгор Крутоголов: «Для мене ідеальний Новий рік, коли моя родина, мої рідні збираються разом. Це, звісно, не надто просто зібрати всіх, бо у мене дуже велика сім’я. Але у такій компанії можна відзначати будь-яке свято: хоч Новий рік, хоч Різдво».

Вікторія Булітко: Я люблю святкувати на роботі. Мені це подобається. Тому що, коли немає великого акценту на святі, я почуваюся вільніше. Але кожна людина має обирати те, що їй до вподоби, і тоді всі свята будуть ідеальними».

Олександр Бережок: «Для ідеального Нового року важливо, щоб поряд були люди, яких ти дуже радий бачити. Не важливо, скільки їх буде – один, два, двадцять п’ять».

Євген Гашенко: «Ідеальний Новий рік має бути у колі рідних та близьких людей. При цьому не важливо, де його зустрічати – вдома чи далеко від нього. Мають бути сюрпризи, подарунки, дуже багато цікавих та теплих історій. І обов’язково смачна домашня їжа. В ідеалі має ще піти сніг».

Яна Глущенко: «Ідеальний Новий рік – це коли можна зібрати всіх своїх близьких, розподілити між усіма обов’язки з приготування їжі (не одній же людині біля плити стояти). Обов’язково потрібно накрити стіл, увімкнути якийсь цікавий фільм. І у такому теплому сімейному колі святкувати Новий рік».

Євген Сморігін: «Я зазвичай працюю на Новий рік, тому моє ідеальне свято відбувається у такому форматі. А от мої діти люблять прикрашати ялинку. У нас росте жива у дворі, а у будинку ми ставимо штучну. Тому обов’язково створіть святкову атмосферу новорічними атрибутами».

Юлія Мотрук: «Новий рік треба зустрічати лише з тими людьми, з якими вам однозначно буде весело. Не треба поспішати зробити все: прибрати квартиру, роздати борги, обрати сукню, закінчити приготування страв. Не встигли, ну значить так і потрібно. Просто будьте щасливими. Відпустіть усі проблеми цього дня».

Дмитро Танкович: Новий рік – це сімейне свято. Тому в ідеалі святкувати треба разом із своєю родиною».

Євген Нікішин: «Намагайтеся нікуди не летіти 31 числа, якщо ви не хочете зустрічати свій Новий рік у літаку. У мене одного разу була така історія. Якщо плануєте зустрічати свято поза домом, плануйте подорожі за день. І тоді Новий рік буде ідеальним».

Маруся Грицук: «Ідеальний Новий рік – це ідеально нарізане олів’є, кубик до кубика. До 12-ї години вже переглянуті улюблені новорічні фільми. І сніг за вікном».

Сергій Писаренко: «Обов’язково зберіть якнайбільше людей. Не можна зустрічати Новий рік на самоті. Якщо ви доросла людина – запросіть усіх дітей, якщо є онуки –  їх також. Організуйте сімейний концерт. Обов’язково запросіть Діда Мороза та зіграйте всі разом у цікаві ігри. Заздалегідь підготуйте подарунки під ялинку. І не розходьтеся до наступного ранку – почніть 1 січня всі разом доїдати салати. Це буде ідеальний Новий рік».

Ми вважаємо, що ідеальне новорічне свято має поєднувати у собі гарний градус гумору, найкращу компанію та… починатися на місяць раніше. Приходьте 3 та 4 грудня на суперноворічні концерти «Дизель Шоу» – ідеально відсвяткуємо разом!

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.