КРУТОГОЛОВ У КАПЕЛЮСІ ТА ОГОЛЕНА БУЛІТКО – ЯК ЗМІНИЛИСЯ КОСТЮМИ У СЕРІАЛІ “ПАПАНЬКИ”

Улюблений комедійний серіал «Папаньки» повертається на екрани в оновленому стилі! Зовсім скоро глядачі побачать продовження улюбленої історії на телеканалі СТБ. Нові епізоди виходитимуть з понеділка по четвер о 20:15.

У новому сезоні стиль «папаньок» дещо змінився. Арсенал костюмів став набагато більше, ніж у другому сезоні. Головний художник по костюму Тамара Демченко каже, що здебільшого використовували нові речі та розширили гардероб героїв. Намагалися поділити всіх за колірною гамою, як і у попередніх сезонах.

– Єгор змінився – раніше його персонаж постійно був одягнений у зеленій гамі, а у цьому сезоні ми підібрали для нього більш світлий гардероб. Але його образ вічної дитини нікуди не подівся, і кумедні теніски з принтами їжачків теж нікуди не зникли, – сміється художник-костюмер Тамара Демченко.

А ще персонаж Єгора Крутоголова повністю перейнявся заміським життям і це вплинуло на його стиль.

– Єгор став частіше носити шорти, теніски та капелюхи: то федору, то канотьє. Справжній дачник!

Деяким персонажам довелося поміняти костюми, тому що вони просто стали малі. Благо, дорослі герої залишилися у своєму розмірі, а ось діти ростуть як на дріжджах. А разом із ними змінюються і костюми.

– Впродовж проекту ми Яні Малишевій (персонаж Кіри Подольської) кілька разів оновлювали взуття. Кіра прийшла 5-річною дівчинкою з одним розміром ноги, а зараз їй вже майже 9 років. Дем’ян Шиян дуже виріс – його одяг тепер купуємо не у дитячому відділі, у в підлітковому, – розповіла Тамара Демченко.

У третьому сезоні шукали для зйомок «дорослі» та відверті костюми. Для Раїси Романівни (героїні Віталіни Біблів) спеціально зробили сексуальний білий пеньюар із пухом. А ось Ользі Миколаївні (героїні Вікторії Булітко) костюм не потрібен! У 3 сезоні вона з’явиться у кадрі практично без одягу!

У третьому сезоні у мене є «душова» сцена, де я злегка оголена… Я цілий тиждень готувалася, качала прес, тому що мене побачать не тільки глядачі, але і всі, хто буде на майданчику (сміється). Хоча солодощі все одно вабили мене… Мені хотілося б мати гарний вигляд. З останніх сил за день до зйомки перед телевізором на велотренажері займалася, – розповіла Вікторія Булітко.

Прем’єра 3 сезону серіалу «Папаньки» відбудеться 12 квітня на телеканалі СТБ.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.