Євген Сморігін: «Дуже радий, що мені дісталася ця мила жабка!»

Нещодавно вся Україна дізналася, хто ж ховався під маскою «Жабеня» – приміряв на себе образ милого земноводного у шоу «Маска» актор «Дизель Студіо» та, як виявилося, відмінний вокаліст, Євген Сморігін.

– Коли мені сказали, що мій персонаж жаба, я спочатку трохи засмутився та подумав: якась зелена потворна жаба буде… Але потім, коли побачив рожевий костюм, ці прекрасні очі, то відразу закохався у неї! Я дуже радий, що мені дісталася ця мила жабка! – розповів актор «Дизель Студіо» Євген Сморігін.

Але працювати у кумедному костюмі жабки було не так вже й просто. Передусім через те, що у ньому неймовірно жарко. В образі Жабеняти Євгену довелося практично заново вчиться ходити.

Лапки у жабки розташовуються не зовсім так, як ноги людини. Тому доводилося ходити у хореографічній «другій позиції». Спочатку було дуже незручно, але потім я звик і стало нормально.

Незважаючи на усі складнощі, актор з ефіру в ефір дивував глядачів абсолютно різними номерами та навіть голосами! А у пісні «Ля-ля-фа» Євген заспівав і жіночим, і чоловічим тембрами. Детективи та глядачі були у захваті від здатності Сморігіна так швидко перевтілюватися. Але для актора, виявляється, це було зовсім не складно.

– Цей номер, як раз, дався мені досить легко! Головне – правильно розспіватися: від низького голосу до високого. А ось складніше було співати пісню Вітні Х’юстон. Адже там важлива правильна мелодія, паузи та англійська. Я навіть просив носіїв мови виправляти мій акцент! Звісно, не говорив, що це для шоу. Сказав: «Просто у караоке хочу заспівати цю пісню».

Також Євген каже, що було досить нелегко працювати з піснею «Кружит» виконавця MONATIK.

– Там скажений ритм, складна вимова і темп! Діма прекрасний музикант! А найцікавіша постановка була у номері на пісню «My way» – помста жабки. Чапля з’їла мою кохану у попередній пісні, от я їй у цій постановці і помстився!

Всіх глядачів цікавить, як із такою великою кількістю зйомок і репетицій вдавалося дотримуватися секретності.

– Такої секретності я не очікував від цього шоу. Спочатку думав, що ми просто пограємо у гру, мовляв, ніхто не знає, хто за масками. Але коли за мною приїхав чорний Мерседес, мені видали байку з капюшоном і написом «Не розмовляйте зі мною», захисну маску на обличчя майже як у зварювальника, я зрозумів, що тут все серйозно. Всі учасники ходять мовчки в однакових байках, всіх завозять на територію тільки у чорних тонованих машинах. І до останнього ніхто не знає, хто є хто. Навіть знімальна група! Під час постановки, репетиції номера, голос спотворювали так само, як в ефірі. Навіть режисер не знав, хто під маскою, і звертався до мене «шановна жабка», – поділився актор.

Білорус Євген Сморігін філігранно спілкувався з журі українською, чим ще більше заплутав детективів.

– Ніхто не знав, що я у костюмі Жабеняти, навіть актори «Дизель Студіо»! Здогадувалися, звісно, але я все заперечував. Довелося лише по великому секрету розповісти дружині Ліді, але було б дивно, що чоловік щосуботи кудись іде на весь вечір і не говорить куди, – сміється Женя.

У шоу він вразив глядачів своєю багатогранністю та вокальним талантом. Тепер шанувальники у соцмережах навіть радять гумористу почати кар’єру співака, щоб не ховати такі здібності.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» в соціальних мережах.