«ПАПАНЬКИ-3»: НОВІ ЛОКАЦІЇ ТА ЗМІНИ У РЕКВІЗИТІ

Третій сезон улюбленого комедійного серіалу «Папаньки» порадує глядачів не тільки несподіваними сюжетними поворотами, а й новими локаціями та цікавим реквізитом.

У третьому сезоні серіалу відбудеться велике переселення “папаньок” – у кожного з них з’явиться свій  будиночок у селі. Микита та Іра переселяться у симпатичний будинок із садом, але з надокучливими сусідами на додачу.

– У сім’ї Малишевих буде найпроблемніший будинок: без електрики та каналізації. А сім’я велика! Усі хочуть у душ, почитати, відпочити. Але все ж, будиночок у Жені дуже душевний, нехай і старенький. А інтер’єр будинку Малишева ми все-таки знімали у павільйоні, оскільки у справжній будинок просто вся знімальна команда не поміщалася, – розповіла художниця-постановниця серіалу «Папаньки-3» Олександра Кодій.

Заміський будинок сім’ї Козаченко, який у 2 сезоні ми бачили недобудованим, буде нарешті закінчений – з великим садом і терасою! Художники-постановники готували цю локацію 10 днів. І все було б добре, якби не одна проблема:

– На будинку Єгора та Світлани висіли дві великі літери «Є» та «S», і вони постійно відвалювалися. Ми не могли їх як слід закріпити, бо пошкодили б поверхню самого будинку. Тому літери прикріпили двостороннім скотчем. Одного разу це навіть потрапило у кадр. У сцені, де Єгор знімає себе на відео та розповідає: «Подивіться, який у мене класний будинок», – літери відвалилися прямо на цій репліці. Це було дуже смішно, сподіваюся, цей кадр з’явиться у серіалі.

У «Папаньках-3» з’явиться ще одна цікава локація! Наприкінці другого сезону Єгор заявив усім, що збирається відкрити власний бізнес і вже у третьому сезоні глядачі побачать новий гриль-бар!

– Ми побудували його за один день зі звичайної дерев’яної альтанки. Спочатку локація дуже відрізнялася від тієї, якою її побачать глядачі у 3 сезоні. Ми зробили у гриль-барі величезну вивіску, барну стійку, подіум зі столиками та навіть розставили столики на вулиці на фоні озера – вийшло дуже затишно.

Реквізиту у 3 сезоні «Папаньок» стало значно більше, тому що сім’ї героїв трохи розрослися. Хоч у цілому проблем не було, адже сучасний світ дозволяє дістати що-завгодно, де завгодно і коли завгодно. Але під час зйомок стався невеликий форс-мажор із живим реквізитом!

– Ми знімали сцену, де Женя біля гриль-бару стрибає в озеро. Було задумано, що, коли він вирине, у нього з-під капелюха вистрибне жаба. Ми замовили жабок, але так вийшло, що їх не встигли вчасно привезти. Ну і постановники напередодні ходили та збирали цих жаб – був дуже цікавий і насичений день із ловлі болотних жаб, – сміється художниця-постановниця Олександра Кодій.

У продовженні пригод «Папаньок» буде ще більше несподіваних сюжетних поворотів і конфліктів. Прем’єра 3 сезону серіалу відбудеться 12 квітня на телеканалі СТБ.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» в соціальних мережах.