ОГОЛЕНА БУЛІТКО У ТРЕТЬОМУ СЕЗОНІ «ПАПАНЬОК»

Улюблений комедійний серіал повертається! «Папаньки-3» – як і раніше сімейна комедія, сюжет якої сповнений несподіваних поворотів. Один з таких – оголена сцена Вікторії Булітко.

Неоднозначна Ольга Миколаївна (персонаж Вікторії Булітко) у другому сезоні закохала у себе глядачів, навіть незважаючи на підступні вчинки героїні.

– Я не очікувала, що Ольга Миколаївна підкорить серця глядачів. Але мені дуже приємно. Напевно, це завдяки позитивній енергетиці. Хоч персонаж і негативний, однак глядач відчував, що я хороша, і тому прийняв мене. Але у цьому сезоні я з’являюся вже не з метою викрасти Микиту з сім’ї, – інтригує Вікторія Булітко.

У третьому сезоні Ольга Миколаївна здивує глядача не тільки вчинками, а й зовнішнім виглядом! У «Папаньках-3» вона з’явиться у кадрі в оголеному вигляді!

– Я у третьому сезоні знімалася злегка оголеною у «душовій сцені»… Так хотілося підготувати тіло до трохи відвертої зйомки, але, як завжди, взялася я за це надто пізно. Бо солодощі вечорами так і манили мене: «Віка, ну ще багато часу до зйомок, можна і поїсти» (сміється). А потім я з останніх сил за день до зйомок крутила педалі на велотренажері перед телевізором, – розповіла Вікторія Булітко.

Зовсім скоро глядачі побачать продовження улюбленої історії на телеканалі СТБ. Прем’єра 3 сезону серіалу відбудеться 12 квітня. Нові епізоди будуть виходити з понеділка по четвер о 20:15.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.